خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1397/07/06 22:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبری مطرح کرد؛

ضرورت تقویت دیپلماسی اقتصادی در حوزه کشاورزی

عضو کمیسیون کشاورزی بر ضرورت استفاده از ظرفیت صادرات محصولات کشاورزی تأکید کرد.
ضرورت تقویت دیپلماسی اقتصادی در حوزه کشاورزی عضو کمیسیون کشاورزی بر ضرورت استفاده از ظرفیت صادرات محصولات کشاورزی تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102964165934.jpg ضرورت,تقویت,دیپلماسی,اقتصادی,در,حوزه,کشاورزی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  ، علی اکبری ،با تأکید بر ضرورت تقویت دیپلماسی اقتصادی در حوزه کشاورزی، گفت: درباره این موضوع در کمیسیون کشاورزی موافقتنامه های بسیار زیادی در زمینه واردات و صادرات محصولات کشاورزی میان دولت و کشورهای دیگر مورد بررسی قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اغلب این موافقتنامه ها با کشورهای همجوار منعقد شده است، ادامه داد: در سال جاری هم چند تفاهم نامه میان ایران و دیگر کشورها در زمینه کشاورزی تنظیم و در کمیسیون کشاورزی تصویب شده است.

به گزارش مهر عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه پس از تصویب این موافقتنامه ها در کمیسیون، ما این مصوبات را جهت بررسی در صحن به هیات رئیسه ارائه داده ایم، تصریح کرد: ما باید از طریق واردات و صادرات محصولات کشاورزی، ظرفیت جدیدی را از حیث ارزآوری برای کشور به وجود آوریم.

اکبری خاطرنشان کرد: با توجه به نوسانات شدید نرخ ارز، توجه به صادرات محصولات کشاورزی اهمیت بیشتری می یابد و امیدواریم که دولت به لحاظ اجرایی این تفاهم نامه ها را مورد توجه قرار دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet