آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته در نشست با وزیر نیرو؛

لزوم تسریع در ساخت برج های خشک نیروگاه شهید مفتح/ مشارکت بخش خصوصی در انتقال آب به همدان

سرویس اقتصادی
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت:مسئولان وزارت نیرو باید نسبت به خطرات اساسی کمبود آب واقف و در جهت برون رفت از این معضل اساسی تصمیم گیری های لازم را انجام دهند.
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 16:13
لزوم تسریع در ساخت برج های خشک نیروگاه شهید مفتح/ مشارکت بخش خصوصی در انتقال آب به همدان نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت:مسئولان وزارت نیرو باید نسبت به خطرات اساسی کمبود آب واقف و در جهت برون رفت از این معضل اساسی تصمیم گیری های لازم را انجام دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201809107114353099.jpg لزوم,تسریع,در,ساخت,برج,های,خشک,نیروگاه,شهید,مفتح/,مشارکت,بخش,خصوصی,در,انتقال,آب,به,همدان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست  امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اردکانیان وزیر نیرو و معاونین این وزارت نیرو برگزار شد.

براساس این گزارش خجسته در خصوص مسایل مطرح شده در جلسه با وزیر نیرو  گفت : در این جلسه در خصوص برنامه ریزی برای حل مشکل آب شرب شهرستان همدان، برنامه برای تامین آب و تامین اعتبار برای پروژه های طرح های آبرسانی و پروژه های مربوط به این وزارت خانه تصمیم گیری شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان وزارت نیرو باید نسبت به خطرات اساسی کمبود آب واقف و در جهت برون رفت از این معضل اساسی تصمیم گیری های لازم را انجام دهند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به تصمیم گیری های اتخاذ شده در خصوص انتقال آب از یکی از استان های غربی به همدان کمبود آب 11 شهر 48 روستا  با شرایط تغییر اقلیم و اهمیت موضوع مرتفع می شود.

 

خجسته

 

اقدامی برای ساخت نیروگاه 500 مگاواتی به صورت فاینانس در همدان نشده است

خجسته با اشاره به مصوبه شوای اقتصاد در سال 95 تصریح کرد: در این راستا مقرر شده بود نیروگاه 500 مگاواتی با کلاس F به صورت فاینانس در همدان ساخته شود که همچنان اقدامی صورت نگرفته و بایستی جهت اقدامات لازم مقدمات اولیه آن انجام شود.

 

خجسته

 

طرح آبرسانی به همدان نباید به دست فراموشی سپرده شود​

عضو هیئت رییسه کمیسیون اصل 90 مجلس  با بیان اینکه  طرح آبرسانی به همدان نباید به دست فراموشی سپرده شود یادآور شد: با توجه به مسئولیت وزارت نیرو نسبت به تولید برق ساخت نیروگاه آبی در همدان تصمیم اشتباهی بود که در گذشته رخ داده که سالها آب همدان را بلعیده و با کمبود آب مواجه کرده که در جهت چاره اندیشی مقرر شد فاز های بعدی تبدیل برج مرطوب به برج خشک نیروگاه مفتح همدان بنا به اخذ دستور وزیر نیرو اجرایی شود.

خجسته در خصوص طرح آبرسانی آب به استان همدان جلساتی با قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)برگزار شده افزود: این پروژه نیازمند 300 میلیارد تومان اعتبار است که با نشست امروز یکی از پیشنهادات اجرای طرح آبرسانی از طریق ماده 56 و مشارکت سیستم بانکی بود که مورد بحث واقع شد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000