ایام محرم 1398
1397/07/08 08:46:17
سرویس اقتصادی
نماینده ماهنشان و ایجرود در مجلس؛

وزیر اقتصاد باید تحصیلات اقتصاد داشته باشد/همه تیم باید از این شخص منتخب تبعیت کنند

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت:شخصیتی که معرفی می شود باید بتوانند نقش محوری در تیم اقتصادی دولت  را به خوبی ایفا کند و همه افراد این تیم باید از این شخصیت تبعیت کنند.
وزیر اقتصاد باید تحصیلات اقتصاد داشته باشد/همه تیم باید از این شخص منتخب تبعیت کنند عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت:شخصیتی که معرفی می شود باید بتوانند نقش محوری در تیم اقتصادی دولت  را به خوبی ایفا کند و همه افراد این تیم باید از این شخصیت تبعیت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711101524079157.jpg وزیر,اقتصاد,باید,تحصیلات,اقتصاد,داشته,باشد/همه,تیم,باید,از,این,شخص,منتخب,تبعیت,کنند Icana

سید مرتضی خاتمی  در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ویژگی های وزرای کار و اقتصاد گفت:  در مورد وزیر اقتصاد باید شخصیت اقتصادی و تحصیلات اقتصادی داشته باشد و همچنین در مورد مسائل اجرایی اقتصادی تجربه کافی داشته باشد زیرا که محور تیم اقتصادی کشور محسوب می شود.

وی اظهار کرد: مداخله افراد گوناگون در سیاست گذاری اقتصادی دولت بسیار مخرب است پس لازم است شخصیتی که معرفی می شود بتوانند نقش محوری در تیم اقتصادی دولت  را به خوبی ایفا کند و همه افراد این تیم باید از این شخصیت تبعیت کنند.

نماینده ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی  درخصوص  ویژگی های وزیر کار تعاون و امور اجتماعی گفت: باید از معادلات اقتصادی کاملا مطلع باشند و در امور کارگری و نظامات کارگری و رابطه بین کار و کارگر و کارفرما باید شخصیت مستحکمی داشته باشد.

خاتمی با تاکید براینکه وزیر کار و تعاون، باید شخصیتی بسیار توانمند باشد تا بتواند در شرایط فعلی کشور اثرگذار باشد افزود: در خصوص مباحث رفاه اجتماعی باید یک مجموعۀ توانمند را دور خود جمع کنند زیرا از لحاظ اعتبارات، نیمی از اعتبارات دولتی از طریق این وزارتخانه هزینه می‌شود پس بنابراین باید در توزیع ثروت و همچنین در محوریت ایجاد اشتغال در کشور باید نقش محوری داشته باشد.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet