شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/07/11 09:09:00
سرویس سیاسی
بروجردی:

ترامپِ تاجرمَسلک به دنبال پیاده‌سازی سیاست موذیانه آمریکا در خلیج فارس است/ بحرین نباید وارد بازی آمریکا شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است: ترامپ فرد تاجر مسلکی است که خواهان پیاده سازی سیاست موذیانه و جنایت بار آمریکا در حوزه خلیج فارس است همان سیاستی که در یمن هم پیش گرفته است.
ترامپِ تاجرمَسلک به دنبال پیاده‌سازی سیاست موذیانه آمریکا در خلیج فارس است/ بحرین نباید وارد بازی آمریکا شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است: ترامپ فرد تاجر مسلکی است که خواهان پیاده سازی سیاست موذیانه و جنایت بار آمریکا در حوزه خلیج فارس است همان سیاستی که در یمن هم پیش گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712105138019989.jpg ترامپِ,تاجرمَسلک,به,دنبال,پیاده‌سازی,سیاست,موذیانه,آمریکا,در,خلیج,فارس,است/,بحرین,نباید,وارد,بازی,آمریکا,شود Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری سیاست‌های جنگ افروزانه آمریکا و فروش سامانه موشکی پرتاپ چندگانه هدایت شونده و موشک های تاکتیکی به بحرین در این راستا، گفت: ترامپ فرد تاجر مسلکی است که فروش تسلیحات حتی اگر منجر به از بین رفتن جان انسان‌ها شودرا هم دنبال می‌کند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سیاست موذیانه و جنایت بار آمریکا که در یمن از طریق فروش تسلیحات اعمال می‌کند، نماد بارز این سیاست است، بنابراین بحرین باید تمام تلاش خود را منوط به حفظ ثبات در منطقه کند و وارد بازی آمریکا نشود زیرا به ضرر بحرین تمام می‌شود.

وی افزود: آمریکایی‌ها به دنبال تقویت پایگاه‌های خود در منطقه هستند تا کارخانه عظیم تولید تسلیحات و موشک آمریکا پررونق‌تر شود.

بروجردی معتقد است: آمریکایی‌ها این سیاست کاسب کارانه را در برخی کشورهای عربی دیگر هم پیاده کردند تا کشورهای حوزه خلیج فارس را علیه ایران منسجم‌تر کنند، این اقدام آمریکا به نوعی آمادگی برای تجاوز به کشورهایی دیگر است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در ادامه یادآور شد: شورای همکاری خلیج فارس با دارا بودن تشکیلات نظامی، هفت سال پیش که مردم بحرین برای داشتن رأی که عرف جهانی است، مقابل دولت ایستادگی کردند، نیروی نظامی جزیره را وارد بحرین کرد بنابراین در چنین شرایطی نمی‌توان به شورای همکاری خلیج فارس برای بهبود اوضاع امیدوار بود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ شبکه تلویزیونی اللؤلؤة بحرین اعلام کرد که وزارت خارجه آمریکا با فروش سامانه موشکی پرتاپ چندگانه هدایت شونده و موشک های تاکتیکی به بحرین موافقت کرد. لذا بر اساس این گزارش، قرار است آمریکا 120 فروند موشک از نوع موشک پرتاپ چندگانه هدایت شونده و 110 فروند موشک محصول شرکت لاکهید آمریکا است، به بحرین بفروشد. این در حالی است که سازمان‌ها و نهادهای بین المللی بارها مقام‌های بحرینی را به نقض حقوق بشر متهم کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet