خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/07/09 16:31:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عزیزی تشریح کرد:

اولویت های رییس جمهور در معرفی وزرای کار و اقتصاد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره اولویت های رییس جمهور در معرفی وزرای کار و اقتصاد توضیح داد.
اولویت های رییس جمهور در معرفی وزرای کار و اقتصاد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره اولویت های رییس جمهور در معرفی وزرای کار و اقتصاد توضیح داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611102554374201.jpg اولویت,های,رییس,جمهور,در,معرفی,وزرای,کار,و,اقتصاد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: عامل اصلی شرایط فعلی اقتصاد، مسائل خارجی نیست بلکه سوء‌مدیریت داخلی است و دولت باید در شیوه مدیریتی خود تجدیدنظر کند.

عبدالرضا عزیزی درباره راهکارهای پیشنهادی برای بهبود شرایط اقتصادی کشور اظهار داشت: نمی‌توان با سرعت نرخ تورم و قیمت ارز را کاهش داد، بنابراین بهترین کار برای اینکه قشر آسیب پذیر کمتر آسیب ببیند این است که دولت پکیجی حمایتی به این اقشار بدهد و همچنین باید حقوق کارمندان و کارگران را زیاد کند.

نماینده مردم شیروان افزود: همچنین دولت باید کسانی را که ارز قاچاق کرده‌اند یا ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفته‌اند و آن را در بازار آزاد فروخته‌اند، مجازات قاطع کند. دولت باید مجرمین را به قوه قضاییه معرفی و قوه قضاییه باید این مجرمین را مجازات کند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره اولویتهای رییس جمهور در معرفی وزرای کار و اقتصاد تصریح کرد: وزیر کار باید جوان باشد و در بین مجلس و دولت محبوب باشد، همچنین کمیته امداد، بهزیستی و سایر نهادهای مرتبط و بیمه و قوانین کار و همچنین قوانین مربوط به بازنشستگی کشوری را بشناسد.

نماینده شیروان در مجلس همچنین گفت که وزیر پیشنهادی اقتصاد باید دکترای اقتصاد داشته باشد و بر مباحث اقتصادی مسلط باشد.

درباره این موضوع بیشتر بخوانید:

استیضاح کرباسیان و آرایش سیاسی سه فراکسیون مجلس دهم

چرا مجلس کرباسیان را استیضاح کرد؟

مجلس وزیر کار را از کار برکنار کرد

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet