شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/07/11 12:01:54
سرویس اجتماعی
لطفی:

کمیسیون مشترک رسیدگی به قانون خدمات کشوری تشکیل شد

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، از تشکیل کمیسیون مشترک قانون خدمات کشوری که خود ریاست آن را برعهده دارد، خبر داد.
کمیسیون مشترک رسیدگی به قانون خدمات کشوری تشکیل شد نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، از تشکیل کمیسیون مشترک قانون خدمات کشوری که خود ریاست آن را برعهده دارد، خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104085910333.jpg کمیسیون,مشترک,رسیدگی,به,قانون,خدمات,کشوری,تشکیل,شد Icana

حسن لطفی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اعلام این خبر که کمیسیون مشترک رسیدگی به قانون خدمات کشوری تشکیل شده است، گفت: قانون مدیریت خدمات کشوری بعد از قانون اساسی مهم‌ترین قانون مادر کشور است که در سال 86 به تصویب رسیده و از سال 88 به صورت آزمایشی به اجرا در آمده بود.(بیشتر بخوانید)

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در سال‌های گذشته نمایندگان مجلس تذکرات متعددی را در مورد ضرورت دائمی شدن این قانون داده بودند، چرا که این قانون دارای استثنائات خاصی بود و تبعات بسیار بدی را در جامعه همچون حقوق‌های نجومی به همراه داشت.

وی یادآورشد: در این کمیسیون که به دستور رئیس مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است، یک نفر از هر کمیسیون تخصصی و 10 نفر از کمیسیون اجتماعی عضویت دارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: بر اساس رای‌گیری به عمل آمده، بنده به عنوان رئیس، احمد بیگدلی به عنوان سخنگو، سمیه محمودی نایب رئیس اول، رمضانعلی سبحانی‌فرد نایب رئیس دوم، خدیجه ربیعی دبیر اول و سلیمانی به عنوان دبیر دوم این کمیسیون انتخاب شدند.

رئیس کمیسیون مشترک قانون خدمات کشوری در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: این کمیسیون از هفته آینده به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند و امیدواریم که بتوانیم قانون متقن و شفافی را برای اداره کشور به تصویب برسانیم./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet