شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/07/11 08:02:00
سرویس اجتماعی
کاظم‌نسب الباجی مطرح کرد؛

مسئولان مصوبه حقابه خوزستان را بعد از گذشت بیش از دو هفته عملی نکرده‌اند

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مجمع نمایندگان استان خوزستان با رئیس مجلس و مسئولان دولتی برای جلوگیری از خشک شدن نخل‎ها مقرر شد، مسئولان حقابه را تامین کنند که متاسفانه بعد از گذشت بیش از دو هفته از این مصوبه نتیجه ای حاصل نشده است.
مسئولان مصوبه حقابه خوزستان را بعد از گذشت بیش از دو هفته عملی نکرده‌اند نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مجمع نمایندگان استان خوزستان با رئیس مجلس و مسئولان دولتی برای جلوگیری از خشک شدن نخل‎ها مقرر شد، مسئولان حقابه را تامین کنند که متاسفانه بعد از گذشت بیش از دو هفته از این مصوبه نتیجه ای حاصل نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102608449497.jpg مسئولان,مصوبه,حقابه,خوزستان,را,بعد,از,گذشت,بیش,از,دو,هفته,عملی,نکرده‌اند Icana

جواد کاظم‌نسب الباجی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان با علی لاریجانی رئیس مجلس درباره بررسی مشکلات این استان، گفت: در این نشست حجتی وزیر جهاد کشاورزی، اردکانیان وزیر نیرو، کلانتری رئیس سازمان محیط زیست و استاندار خوزستان هم  حضور داشتند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسه بررسی حقابه نخلستان‌های شادگان، خرمشهر و آبادان و همچنین زمین‌های کشاورزی استان خوزستان بود.

وی تاکید کرد: در این نشست برای جلوگیری از خشک شدن نخل‎ها مقرر شد، مسئولان دولتی حقابه را تامین کنند که متاسفانه بعد از گذشت بیش از دو هفته از این مصوبه نتیجه ای حاصل نشده است.

وجود تعلل و اراده برای تحقق حقابه خوزستان

کاظم‌نسب الباجی با بیان اینکه نمایندگان استان خوزستان به ویژه نمایندگان شادگان، خرمشهر و آبادان به دنبال پیگیری این موضوع از رئیس مجلس و دولت هستند تا نتیجه‌ لازم حاصل شود، افزود: همچنین در این نشست قرار شد مسئولان دولتی بازدید میدانی از شهرستان‌های مورد نظر داشته باشند، البته زمان این بازدید را مشخص نکردند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان اظهار کرد: امروز بنده قرار است با کیخا رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی برای پیگیری این مسایل و تعلل دولت در تحقق وعده‌هایش صحبت کنم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: 6 ماه پیش طی مصوبه‌ای 600 میلیون برای حقابه کشاورزی به استان خوزستان اختصاص یافت که هنوز نتیجه ای حاصل نشده است، گویا یک تعللی وجود دارد و اراده ای برای اجرای این کار وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet