هدر موبایل
1397/07/11 02:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

آخرین زمان بندی بررسی لایحه CFT در مجلس به روایت عضو هیات رییسه

امیرآبادی فراهانی گفت : احتمالا لایحه CFT هفته ‌آینده در مجلس بررسی می‌شود.
آخرین زمان بندی بررسی لایحه CFT در مجلس به روایت عضو هیات رییسه امیرآبادی فراهانی گفت : احتمالا لایحه CFT هفته ‌آینده در مجلس بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201809104947534450.jpg آخرین,زمان,بندی,بررسی,لایحه,CFT,در,مجلس,به,روایت,عضو,هیات,رییسه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، یک عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه مجلس فردا وارد بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) نمی‌شود گفت: احتمالا این لایحه هفته آینده در مجلس بررسی می‌شود.

احمد امیرآبادی اظهار کرد: لایحه مبارزه با قاچاق کالا وارز بنا به درخواست نمایندگان با اولویت در دستور کار مجلس قرار گرفت و مجلس از هفته گذشته وارد بررسی آن شده‌اند. لذا تا زمانی که رسیدگی به این لایحه به اتمام نرسد مجلس نمی‌تواند وارد دستور کار دیگری شود.

به گزارش ایسنا وی افزود: بر این اساس بعد از اتمام بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز مجلس وارد بررسی CFT خواهد شد لذا فردا این لایحه مطرح نمی‌شود.

این عضو هیات رئیسه مجلس درباره زمان بررسی این لایحه گفت: لایحه CFT در دستور کار مجلس قرار گرفته شدند این احتمال وجود دارد که نوبت رسیدگی آن هفته آینده باشد ولی همه چیز منوط به تمام شدن بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

لایحه الحاق ایران به کنوانسیون تامین مالی تروریسم CFT یکی از لوایح چهارگانه گروه اقدام ویژه مالی (FATF) است.

بیشتر بخوانید:

همه آنچه که درباره CFT میخواهید بدانید

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet