هدر موبایل
1397/07/11 12:04:26
سرویس اقتصادی
نعمتی خبر داد:

وزرای اقتصادی و تعاون هفته آینده معرفی می شوند

سخنگوی هیئت رییسه مجلس، گفت: وزرای امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفته آینده به مجلس معرفی می شوند.
وزرای اقتصادی و تعاون هفته آینده معرفی می شوند سخنگوی هیئت رییسه مجلس، گفت: وزرای امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفته آینده به مجلس معرفی می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702106933276483.jpg وزرای,اقتصادی,و,تعاون,هفته,آینده,معرفی,می,شوند Icana

بهروز نعمتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عدم معرفی دو وزیر استیضاح شده کابینه تویط رییس جمهور، گفت: وزرای وزرای امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفته آینده به مجلس معرفی می شوند، تا 10 روز باقیمانده با تعطیلات مجلس همزمان نشود.

سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، افزود: دولت باید زمان معرفی دو وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به مجلس مدیریت کند.

استیضاح وزیر کشور تاکنون تقدیم هیئت رییسه نشده است

وی با بیان اینکه استیضاح کنندگان وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکنون پیگیر استیضاح شریعتمداری نبوده اند، ادامه داد: مشخص نیست که آیا استیضاح شریعتمداری از حد نصاب افتاده است یا خیر.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیش در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: استیضاح وزیر کشور تاکنون تقدیم هیئت رییسه نشده است.

بیشتر بخوانید

وزیر صنعت ، معدن و تجارت استعفا داد

استیضاح شریعتمداری تا اعلام تصمیمات دولت در هفته آتی متوقف شد

رییس جمهور در معرفی وزرای اقتصاد و تعاون تعجیل کند/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet