انتخابات ریاست جمهوری
1397/07/12 12:05:00
سرویس استان ها
خسته بند:

حمله موشکی سپاه قدرت جمهوری اسلامی را به دشمنان تفهیم کرد

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها در سوریه قدرت جمهوری اسلامی را یکبار دیگر به دشمنان نظام تفهیم کرد.
حمله موشکی سپاه قدرت جمهوری اسلامی را به دشمنان تفهیم کرد نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها در سوریه قدرت جمهوری اسلامی را یکبار دیگر به دشمنان نظام تفهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104050171206.jpg حمله,موشکی,سپاه,قدرت,جمهوری,اسلامی,را,به,دشمنان,تفهیم,کرد Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت  حسن خسته‌بند  اظهار داشت:‌ حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها در سوریه که پس از اقدامات ناجوانمردانه و کور آنان در اهواز انجام شد یک‌بار دیگر قدرت جمهوری اسلامی ایران را به تمام گروهک‌های تروریستی و حامیان آنان تفهیم کرد.
 
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس عنوان کرد:‌ بر اساس اظهارات فرماندهان سپاه پاسداران،‌ مسئولان لشکری و کشوری و به ویژه بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری حملات اخیر سپاه سیلی محکمی بود که جهت انتقام خون شهدای اهواز بر پیکره گروهک‌های تروریستی و تکفیری وارد شد.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس‌ تصریح کرد: البته حملات اخیری که با شجاعت و صلابت مثال‌زدنی نیروهای سپاه پاسداران به انجام رسید بخش کوچکی از قدرت ملت ایران اسلامی در مقابل تمام نیروها و دشمنانی است که قصد ایجاد ناامنی و توطئه در داخل نظام جمهوری اسلامی را در سر می‌پرورانند.
 
خسته‌بند با بیان اینکه این موضوع از چند بعد قابل بررسی است افزود:‌ نخستین وجهه حملات موشکی نیروهای سپاه پاسداران به مخفیگاه و لانه تروریست‌های تکفیری داعشی در واقع انتقام خون شهید خردسال در رژه اهواز و دیگر شهدای مظلوم آن روز است که به بهترین نحو ممکن به انجام رسید.
 
وی تفهیم قدرت نظام به دشمنان را وجهه دوم اقدامات شجاعانه سپاه دانست و بیان داشت:‌ نمایش اندکی از قدرت عظیم موشکی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران،‌ توان نقطه‌زنی بسیار بالای موشک‌ها و انجام عملیات‌های پهبادی از دیگر جنبه‌های بسیار مثبت حملات موشکی سپاه پاسداران است.
 
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس با تأکید بر اینکه ابعاد این حملات و عمق خسارت‌های وارده به تروریست‌ها بعدها فاش می‌شود ابراز داشت‌:‌ حملات موشکی سپاه در حقیقت ضربه مهلکی بر پیکره نظامی و سران گروهک‌های تروریستی و تکفیری منطقه وارد کرد.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس دادن هشدار به برخی کشورهای مرتجع منطقه را از دیگر پیام‌های این حملات دانست و عنوان کرد:‌ سران این دسته از کشورها که به سلاح‌های اهدایی و وعده‌های خیالی آمریکایی‌ها دل خوش کرده‌اند با این اقدام بار دیگر به قدرت جمهوری اسلامی پی بردند.
 
خسته‌بند پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم و متکی به نیرو و خواست مردم دانست و گفت:‌ دشمنان انقلاب باید بدانند که هر چه قدر تروریست‌ها را پرورش داده و برای اقدامات خرابکارانه به داخل کشورمان بفرستند به همان اندازه با قوی‌ترین واکنش‌های جمهوری اسلامی مواجه خواهند شد.
 
وی به خوشحالی مردم از اقدامات سپاه و اظهار رضایت مردم و سایر کشورهای مسلمان دوست و برادر اشاره کرد و افزود:‌ توانمندی موشکی ایران یک‌بار دیگر به رخ تمام دشمنان کشیده شد تا نه تنها تکفیری‌ها  بلکه هر کسی که خیال تجاوز به خاک کشورمان را داشته باشد بر سر جایش بنشاند./
 
انتهای پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet