هدر موبایل
1397/07/13 08:45:00
سرویس اقتصادی
محمدیان مطرح کرد:

تبدیل جاده‌های استان خوزستان به قتلگاه انسانی/بی توجهی وزارت راه و شهرسازی به توسعه راه‌های شهری و روستایی

عضو کمیسیون عمران مجلس از بی توجهی وزارت راه و شهرسازی به توسعه راه‌های شهری و روستایی در کشور به ویژه در استان خوزستان انتقاد کرد.
تبدیل جاده‌های استان خوزستان به قتلگاه انسانی/بی توجهی وزارت راه و شهرسازی به توسعه راه‌های شهری و روستایی عضو کمیسیون عمران مجلس از بی توجهی وزارت راه و شهرسازی به توسعه راه‌های شهری و روستایی در کشور به ویژه در استان خوزستان انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106428261495.jpg تبدیل,جاده‌های,استان,خوزستان,به,قتلگاه,انسانی/بی,توجهی,وزارت,راه,و,شهرسازی,به,توسعه,راه‌های,شهری,و,روستایی Icana

اقبال محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نسبت به افزایش آمار تصادفات جاده ای در کشور به ویژه استان خوزستان هشدار داد و گفت: به طور حتم یکی از عوامل اصلی افزایس تصادفات، موضوع غیراستاندارد بودن جاده ها است، عاملی که متأسفانه از سوی وزارت راه و شهرسازی مورد غفلت قرار گرفته شده است، البته موضوعات دیگر مانند خودرو و خطای انسانی نیز در این حوادث تأثیرگذار است، اما به نظر من مهم ترین عامل، بی کیفیت بودن جاده ها است.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه منابع مالی در حوزه توسعه جاده های استان خوزستان کافی و قابل قبول نیست و این موجب شده که جاده های استان، تبدیل به قتلگاه انسانی شده اند که این مسئله ضررهای جبران ناپذیری را برای کشور به دنبال خواهد داشت.

وی عملکرد دولت و وزارت راه و شهرسازی در بهسازی و توسعه جاده های کشور را نامناسب ارزیابی کرد و گفت: متأسفانه وضعیت راه های اصلی و روستایی به ویژه در استان خوزستان رضایت بخش نیست و این مسئله بارها به وزیر راه تذکر داده شده، اما تاکنون اقدام قابل توجهی صورت نگرفته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: امروز مردم ما از جاده ها رضایت ندارند و آمار تصادفات جاده ای گواه وضعیت و نارضایتی مردم است، بنابراین وزارت راه و شهرسازی و نفت باید به تعهدات خود در توسعه جاده ها عمل کنند.

محمدیان تصریح کرد: متأسفانه برخی از جاده های اصلی استان خوزستان هنوز به صورت تک باند به حال رها شده و این جاده ها به محور اصلی بروز تصادفات تبدیل شده اند.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: مجلس قطعا در لایحه بودجه سال 98، اعتبارات ویژه ای را برای توسعه و بهبود شرایط جاده ای کشور اختصاص خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet