پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/07/14 13:03:09
سرویس اقتصادی
زارع مطرح کرد:

نقشه سوداگران بازار ارز برای ممانعت از سوق نقدینگی به بورس/لزوم سوق نقدینگی به بازار سرمایه

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی،گفت:سوداگران بازار ارز و سکه برای حفظ قیمت های کاذب در بازار ارز قصد دارند سرمایه گذاری در بورس را کم بازده جلوه دهند.
نقشه سوداگران بازار ارز برای ممانعت از سوق نقدینگی به بورس/لزوم سوق نقدینگی به بازار سرمایه سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی،گفت:سوداگران بازار ارز و سکه برای حفظ قیمت های کاذب در بازار ارز قصد دارند سرمایه گذاری در بورس را کم بازده جلوه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104176803219.jpg نقشه,سوداگران,بازار,ارز,برای,ممانعت,از,سوق,نقدینگی,به,بورس/لزوم,سوق,نقدینگی,به,بازار,سرمایه Icana

رحیم زارع در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره وضعیت شاخص بورس گفت:در مجموع وضعیت بازار سرمایه مناسب بوده و با توجه به اینکه یکی از سیاست های اقتصادی کشور تقویت این بازار است پیش بینی می شود سرمایه گذاری در بورس در بلندمدت مناسب باشد.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سوداگران بازار ارز و سکه برای حفظ قیمت های کاذب در بازار ارز قصد دارند سرمایه گذاری در بورس را کم بازده جلوه دهند.

سرمایه گذاری در بازار ارز ریسک قابل توجهی دارد

نماینده مردم آباده،بوانات و خرم بید مجلس شورای اسلامی،افزود:در شرایطی که مشخص شده سرمایه گذاری در بازار ارز ریسک قابل توجهی دارد باید سیاست های حمایتی از بورس بیشتر مورد توجه قرار بگیرد تا مردم ترغیب شوند که نقدینگی خود را به بازار سرمایه سوق دهند.

سقوط آزاد نرخ دلار در هفته گذشته طبیعی بود

زارع در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد:سقوط آزاد نرخ دلار در هفته گذشته بیانگر این است باید مردم در بخش مولد اقتصاد سرمایه گذاری کنند تا با انجام این مهم، برای توسعه اقتصاد کشور و اشتغالزایی  فرزندان این سرزمین شرایط فراهم شود.

وی ادامه داد:اینکه سوداگران قصد دارند با شایعه پراکنی مانع هدایت نقدینگی به بازار سرمایه شوند اثبات شده اما مردم نباید به این شایعات توجه کنند حتی کسانی که اطلاعات کمی از بازار سرمایه دارند می توانند با استفاده از مشاوره شرکت های تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار، در بورس سرمایه گذاری کنند.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:فرهنگ سرمایه گذاری در بازار سرمایه باید ترویج داده شود چرا که با سرمایه گذاری در بورس می توان بازار دلالی کاذب را مهار کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet