هدر موبایل
1397/07/15 16:36:59
سرویس اقتصادی
احمدی مطرح کرد:

انصراف مشروط نمایندگان از استیضاح وزیر صمت

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: نمایندگان درخواست کننده استیضاح پذیرفته‌اند در صورتی که با تغییرات جدید در کابینه دولت آقای شریعتمداری برای تصدی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب شود نشست بررسی استیضاح برگذار نشود.
انصراف مشروط نمایندگان از استیضاح وزیر صمت نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: نمایندگان درخواست کننده استیضاح پذیرفته‌اند در صورتی که با تغییرات جدید در کابینه دولت آقای شریعتمداری برای تصدی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب شود نشست بررسی استیضاح برگذار نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105767959159.jpg انصراف,مشروط,نمایندگان,از,استیضاح,وزیر,صمت Icana

فریدون احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگذاری نشست بررسی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون صنایع و معادن، اظهارداشت: نشست استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت بر اساس برنامه  در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برگذار می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان درخواست کننده استیضاح پذیرفته‌اند در صورتی که با تغییرات جدید در کابینه دولت آقای شریعتمداری برای تصدی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب شود نشست بررسی استیضاح برگذار نشود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه منتظر تصمیم دولت در خصوص تغییرات در کابینه هستیم، ادامه داد: بسیاری از درخواست کنندگان استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت از درخواست خود منصرف شده‌اند اما تعدادی از آنها اعتقاد دارند که باید براساس آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی این نشست برگذار شود.

بیشتر بخوانید

استیضاح وزیر صمت در دستور کار صحن علنی قرار ندارد​

چرا استیضاح شریعتمداری به تعویق افتاده است؟​

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با انتقال شریعتمداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قالب تغییرات جدید کابینه دولت برگذاری نشست بررسی استیضاح موضوعیت ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet