خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/07/16 10:03:22
سرویس اقتصادی
لاهوتی:

میزان خسارت به شهرهای شمالی مشخص نیست/وزارت نیرو رسیدگی به رودخانه‌ها را فراموش کرده است

نماینده مردم لنگرود در مجلس، گفت: آمار دقیقی از میزانخسارات به بار آمده در جریان سیل روزهای اخیر شهرهای شمال کشور وجود ندارد و در حال جمع‌بندی و برآورد خسارات‌های به بار آمده هستیم.
میزان خسارت به شهرهای شمالی مشخص نیست/وزارت نیرو رسیدگی به رودخانه‌ها را فراموش کرده است نماینده مردم لنگرود در مجلس، گفت: آمار دقیقی از میزانخسارات به بار آمده در جریان سیل روزهای اخیر شهرهای شمال کشور وجود ندارد و در حال جمع‌بندی و برآورد خسارات‌های به بار آمده هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201712108865509661.jpg میزان,خسارت,به,شهرهای,شمالی,مشخص,نیست/وزارت,نیرو,رسیدگی,به,رودخانه‌ها,را,فراموش,کرده,است Icana

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص میزان خسارت سیل اخیر استان‌های شمالی به کشاورزان و دامداران، اظهار داشت: در جریان بارندگی اخیر شهرهای شمال کشور میزان بارش در چهار ساعت 226 میلیمتر بود که با متوسط یک سال و نیم کشور برابری می‌کند که رقم بسیار بالایی است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جریان بارندگی و سیل به وقوع پیوسته در برخی از شهرهای شمال کشور خسارات بسیار زیادی به بار آمد که اگر مدیریت خوبی صورت نمی‌گرفت میزان آن بیشتر می‌شد، گفت: عمده مشکلات در جریان بارندگی‌های شدید به واسطه رودخانه‌ها و نهرها به وجود می‌آید که وزارت نیرو به عنوان متولی این موضوع را رها کرده و به دنبال نگهداری آنها نیست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: چندین سال است که سازمان آب نسبت به موضوع رودخانه‌ها و نهرها بی‌تفاوت عمل می‌کند و اگر این بی‌تفاوتی ادامه داشته باشد هرسال در فصل بارندگی شاهد این میزان از خسارات و جریان سیل در برخی از استان‌ها هستیم.

بیشتر بخوانید

غافلگیری مسئولان شهرهای شمالی در برابر بارش‌

فوت بیش از ۷ نفر در سیلاب استان های شمالی​

وی در پایان در خصوص میزان خسارات به دامداری‌ها و باغ‌ها به واسطه سیل اخیر شمال کشور، اظهار داشت: آمار دقیقی از میزانخسارات به بار آمده در جریان سیل روزهای اخیر شهرهای شمال کشور وجود ندارد و در حال جمع‌بندی و برآورد خسارات‌های به بار آمده هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet