هدر موبایل
1397/07/16 11:52:12
سرویس فرهنگی
یادداشت نماینده مردم شیروان پس از سفر به مناطق جنگی:

دیروز در سنگر دفاع از وطن امروز در سنگر مجلس

نماینده مردم شیروان در مجلس طی یادداشتی از احساس خود از سفر به جزیره مینو و شلمچه گفت.
دیروز در سنگر دفاع از وطن امروز در سنگر مجلس نماینده مردم شیروان در مجلس طی یادداشتی از احساس خود از سفر به جزیره مینو و شلمچه گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/88714.jpg دیروز,در,سنگر,دفاع,از,وطن,امروز,در,سنگر,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا عزیزی، عضو کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در یاداشتی از احساس خود در سفر به جزیره مینو و شلمچه گفت. متن این یادداشت به شرح زیر است:

سلام شهدای عزیز، سلام همسنگران قدیمی، سلام مادران شهدا و سلام پدران همیشه صبور شهدا امروز دوباره میهمان جنوب شدم میهمان آبادان - جزیره مینو.

بعد از۳۲ سال دوباره قدم بر خاک شلمچه مانند جزیره مینو گذاشتم، حس غریبی است یاد آن ایام، یاد شهدا، صدای خمپاره بوی باروت حس ایثار و برادری، بی اختیار دست بر خاک کشیدم مگر می شود گریه نکرد دوباره مثل آن روزها اشکهایم جاری شد.

 مگر می شود بر خاکی که هر نقطه‌اش محل شهادت همسنگران قدیمی است سجده نکرد خدایا تو خودت شاهد باش من امشب چقدر دلتنگ آنانی شدم که با هم آمدیم آنها رفتند و آسمانی شدند و ما ماندیم.

 آن روز که آمدیم جزیره مینو یک بسیجی بودم جوانی پر از عشق به دفاع از وطن و امروز که دوباره آمدم در حالی که دیگر جوان نیستم مسئولیت سنگین نمایندگی مردم را بر دوش دارم خدایا تو خود می دانی که آن روز آرزویم دفاع از کشور بود و امروز آرزویم خدمت به مردم عزیز است.

خدایا در این دیار مقدس که فضای آن عطرآگین به خون شهدا است از درگاه ربوبیت می خواهم ما را لایق خدمت به مردم و ایران اسلامی قرار بده

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet