آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قوامی:

جلسه رای اعتماد وزرای پیشنهادی هفته آینده برگزار می شود

سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید با معرفی وزرای پیشنهادی برای وزارت اقتصاد و کار جلسه رای اعتماد آنها هفته آینده برگزار می شود.
دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت 14:41
جلسه رای اعتماد وزرای پیشنهادی هفته آینده برگزار می شود عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید با معرفی وزرای پیشنهادی برای وزارت اقتصاد و کار جلسه رای اعتماد آنها هفته آینده برگزار می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201709107198674246.jpg جلسه,رای,اعتماد,وزرای,پیشنهادی,هفته,آینده,برگزار,می,شود Icana

هادی قوامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اتمام مهلت دولت برای معرفی وزرای پیشنهادی برای دو وزارت اقتصاد و تعاون، اظهار داشت: دولت بهتر است وزرای کار آمد، جوان و مسلط به حوزه های مرتبط را انتخاب کند.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس تاکید کرد: انتظار می رود در انتخاب وزرای نگاه سیاسی لحاظ نشود و از آنجایی که در جنگ اقتصادی قرار داریم افرادی که توانمندی های اقتصادی دارند را معرفی کند تا به موفقیت های بهتری دستیابند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: این هفته، مهلت قانون دولت برای معرفی وزرای پیشنهادی به اتمام می رسد و دولت برای معرفی وزرا از مجلس وقت خواسته است.

بیشتر بخوانید

تعلل دولت در معرفی وزرا برای تفکیک وزارتخانه ها است

وزیر اقتصاد باید تحصیلات اقتصاد داشته باشد

مدیر کم تجربه برای سمت وزیری نمی تواند کشور را از این وضعیت نجات دهد

این نماینده مجلس بیان داشت: اگر دولت این هفته وزرای مدنظر خود را به مجلس معرفی کند، هفته آینده جلسات رای اعتماد به آنها در صحن علنی برگزار می شود و هفته سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه به تعلیق می افتد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگانمجلس 17 مرداد ماه سال جاری علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را استیضاح کردند و رای اعتماد خود را از او برداشتند، همچنین مسعود کرباسیان پس از یکسال مدیریت در وزارت اقتصاد 4 شهریور ماه با رای نمایندگان از قطار دولت پیاده شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000