هدر موبایل
1397/07/16 15:49:42
سرویس اقتصادی
بت کلیا انتقاد کرد:

افزایش سریالی قیمت بلیط هواپیما؛ سازمان تعزیرات به پرونده ایرلاین‌ها ورود کند

عضو کمیسیون عمران مجلس بر لزوم ورود سازمان تعزیرات حکومتی به پرونده گرانی بلیط پروازهای هوایی تأکید کرد.
افزایش سریالی قیمت بلیط هواپیما؛ سازمان تعزیرات به پرونده ایرلاین‌ها ورود کند عضو کمیسیون عمران مجلس بر لزوم ورود سازمان تعزیرات حکومتی به پرونده گرانی بلیط پروازهای هوایی تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/54308.jpg افزایش,سریالی,قیمت,بلیط,هواپیما؛,سازمان,تعزیرات,به,پرونده,ایرلاین‌ها,ورود,کند Icana

یوناتن بت کلیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش نرخ بلیط هواپیما، گفت: متأسفانه این مسئله یکی از مشکلات اصلی کشور است که قیمت محصولات و خدمات ارائه شده به مردم در سال چندین مرتبه افزایش پیدا می کند، این در حالی است که در کشورها دیگر قیمت یک محصول نسبت به سال گذشته، یا افزایش پیدا نکرده و یا به صورت جزئی و تنها در یک مرحله صورت می گیرد.

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بحث نرخ بلیط پروازهای هوایی نیز شاهد بودیم که در یک سال گذشته قیمت بلیط هواپیما چندین مرتبه افزایش پیدا کرد و این مسئله یک معضل بزرگ برای کشور محسوب می شود.

وی گفت: به نظر من سازمان هواپیمایی و ایرلاین ها باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که نرخ بلیط هواپیما تنها یک بار در سال افزایش یابد تا مسافران بدانند که یک سفر هوایی برایشان چقدر هزینه دارد.

روند کاهش قیمت بلیط هواپیما در حد انتظار نیست

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: البته قیمت بلیط پروازهای هوایی در چند روز اخیر مقداری کاهش یافته، اما این روند قابل قبول و در حد انتظار نیست و ایرلاین ها باید بسیار بیشتر از شرایط کنونی نرخ بلیط هواپیما را کاهش دهند.

افزایش قیمت بلیط به هیچ وجه متناسب با شرایط اقتصادی کشور نیست

بت کلیا تصریح کرد: به طور حتم مسئولان سازمان هواپیمایی و متولیان آن باید برنامه ریزی دقیقی برای جلوگیری ازافزایش قیمت بلیط هواپیما صورت دهند، زیرا افزایش قیمت بلیط به هیچ وجه متناسب با شرایط اقتصادی کشور نیست.

ورود سازمان تعزیرات حکومتی به پرونده گرانی بلیط پروازهای هوایی

عضو کمیسیون عمران مجلس بر لزوم ورود سازمان تعزیرات حکومتی به پرونده گرانی بلیط پروازهای هوایی تأکید کرد و گفت: قطعا اغماض در این رابطه به هیچ وجه درست نبوده و برخورد با متخلفان و جلوگیری از هرج و مرج ها بسیار مثمر ثمر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet