آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رحیمی:

سفیر اتریش هرسه ماه یکبار اقدامات کشورهای اروپایی درباره ایران را به کمیسیون امنیت ملی گزارش می‌کند

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جلسات رئیس کمیسیون امنیت ملی و سفیر کشوری که ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا را برعهده دارد، هر سه ماه یکبار برگزار شده و اقدامات کشورهای اروپایی رصد می‌شود.
جمعه 20 مهر 1397 ساعت 11:53
سفیر اتریش هرسه ماه یکبار اقدامات کشورهای اروپایی درباره ایران را به کمیسیون امنیت ملی گزارش می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جلسات رئیس کمیسیون امنیت ملی و سفیر کشوری که ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا را برعهده دارد، هر سه ماه یکبار برگزار شده و اقدامات کشورهای اروپایی رصد می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106446773436.jpg سفیر,اتریش,هرسه,ماه,یکبار,اقدامات,کشورهای,اروپایی,درباره,ایران,را,به,کمیسیون,امنیت,ملی,گزارش,می‌کند Icana

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون امنیت ملی مجلس با سفرای 26 کشور اروپایی گفت: بیشترین موضوعی که مد نظر این کشورها بود اتصال ایران به FATF و کارشگایی در نظام بانکی ایران از این طریق بود که در بسته پیشنهادی آنها نیز مطرح شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در بسته پیشنهادی اروپا همکاری بانک های مرکزی این اتحادیه با بانک مرکزی جمهوری اسلامی منوط به تصویب CFT عنوان شده بود که در نهایت این مصوبه مجلس پیامی مثبت برای عرصه بین المللی و حتی بازار داخلی داشت.

 

بیشتر بخوانید:

 

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اتریش ریاست دوره ای اتحادیه اروپا را بر عهده داشته و سفیر این کشور در ایران مقدم السفرای کشورهای اروپایی است که مقرر شده به همراه رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس هر سه ماه یک بار جلسات مشترک خود را ادامه دهند.

رحیمی تصریح کرد: موضوع جلسات مشترک رئیس کمیسیون امنیت ملی و سفیر اتریش که پیرامون ارزیابی مناسبات ایران و اتحادیه اروپا خواهد بود که با تغییر رئیس دوره‌ای اتحادیه اروپا، سفیر کشور رئیس جدید، جایگزین می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: کمیسیون امنیت ملی گروه های دوستی و پارلمانی کشورهای اروپایی را فعال تر خواهد کرد و عملکرد آنها را نظارت می کند همچنین اقدامات کشورهای اروپایی نسبت به ایران نیز رصد خواهد شد که در جهت مثبت بوده است منفی./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000