خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1397/07/16 19:31:22
سرویس فرهنگی
پژمان‌فر با اشاره به جلسه کمیته فضای مجازی کمیسیون فرهنگی:

تلاش برای تحقق انواع حمایت‌ از پیام‌رسان‌های داخلی ادامه دارد

رئیس کمیته فضای مجازی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه پیام‌رسان‌های داخلی نیازمند حمایت‌ هستند، گفت: "طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها" همچنان در دست تدوین کمیته است.
تلاش برای تحقق انواع حمایت‌ از پیام‌رسان‌های داخلی ادامه دارد رئیس کمیته فضای مجازی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه پیام‌رسان‌های داخلی نیازمند حمایت‌ هستند، گفت: "طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها" همچنان در دست تدوین کمیته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805103612024924.jpg تلاش,برای,تحقق,انواع,حمایت‌,از,پیام‌رسان‌های,داخلی,ادامه,دارد Icana

نصرالله پژمان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه امروز (دوشنبه 16مهرماه) چهارمین جلسه کمیته تازه تشکیل فضای مجازی در کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور کارشناسانی از مرکز پژوهش‌های مجلس ، نیروی انتظامی، پلیس فتا، وزارت ارتباطات، وزارت اطلاعات و... برگزار شد، گفت: کمیته "فضای مجازی" کمیسیون فرهنگی مجلس به منظور حل و فصل مشکلات پیرامون این مهم طرحی را باعنوان "طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها" در دست تدوین قرار داده است.

پیام‌رسان‌ها نیازمند حمایت‌ هستند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیام‌رسان‌ها نیازمند حمایت‌هایی هستند که باید در جهت ایجاد آن‌ها قدم برداشت و این حمایت‌ها در قالب‌های مختلف به آن‌ها ارائه شود، افزود: قسمت عمده‌ای از انواع حمایت‌هایی که باید از پیام‌رسان‌های داخلی شود در این جلسه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ساماندهی شبکه‌های مجازی و کم کردن آسیب‌های‌شان را دو هدف اصلی کمیته مجازی کمیسیون فرهنگی از دنبال کردن "طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها" عنوان کرد، ادامه داد: در جلسه گذشته کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس بخشی از این طرح را ارائه و ماده اول آن شامل تعاریف و اصطلاحاتی همچون تعاریف مرتبط با شبکه مجازی، شبکه مجازی ملی و... را مورد بررسی قرار دادند و در جلسه امروز نیز مسئله حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی مطرح شد.

بهترین تدبیر حمایت از شبکه‌های داخلی است

رئیس کمیته فضای  مجازی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از اینکه فعل و انفعالات فضای شبکه‌های مجازی از دست خارج شده است، گفت: این مسئله اقتضا می‌کند که تدبیری اندیشه شود، بهترین تدبیر هم این است که به سمت پیام‌رسان‌های داخلی، تقویت و توسعه آن‌ها پیش‌ برویم./

بیشتر بخوانید: کمیسیون فرهنگی به دنبال ایجاد محدودیت برای شبکه‌های مجازی نیست

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet