هدر موبایل
1397/07/18 11:58:00
سرویس سیاسی
صادقی مطرح کرد:

تقویت توان ملی برای مقابله با تهدید خارجی در سایه نشست مشورتی روحانی با جناح‌های سیاسی

عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است: در سایه نشست مشورتی روحانی با جناح‌های سیاسی و طرح مسائل سیاست داخلی و خارجی توان ملی برای مقابله با تهدید خارجی تقویت خواهد شد.
تقویت توان ملی برای مقابله با تهدید خارجی در سایه نشست مشورتی روحانی با جناح‌های سیاسی عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است: در سایه نشست مشورتی روحانی با جناح‌های سیاسی و طرح مسائل سیاست داخلی و خارجی توان ملی برای مقابله با تهدید خارجی تقویت خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104404803709.jpg تقویت,توان,ملی,برای,مقابله,با,تهدید,خارجی,در,سایه,نشست,مشورتی,روحانی,با,جناح‌های,سیاسی Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری نشست هفته گذشته اعضای شورای راهبردی اصلاح‌طلبان با رئیس‌جمهور، گفت: آقای روحانی قرار است در روزهای آتی نشستی نیز با گروهی از اصول‌گراها داشته باشد، این جلسات زودتر از این باید برگزار می‌شود اما در هر حال برگزاری جلسات مشورتی با گروه‌ها و جناح‌های سیاسی مختلف قطعا موثر واقع خواهد شد.

تاکید بر وفاق گروه‌های سیاسی برای برون رفت از وضعیت اقتصادی و سیاسی کنونی کشور

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بررسی راهکارهای برون رفت از وضعیت خاص کنونی کشور در حوزه سیاسی و اقتصادی از اولویت‌های مطرح در این نشست‌های هم اندیشی باید باشد.

وی افزود: موضوع وفاق بین نیروهای سیاسی و هم‌افزایی برای همفکری و همراهی جهت برون رفت از وضعیت جاری شور از دیگر مسائل مهمی است که باید مورد توجه دولت و گروه‌های سیاسی قرار گیرد.

 

                     بیشتر بخوانید:

 

صادقی با یادآوری شرایط بین‌المللی و سیاسی کنونی کشور، یادآور شد: نحوه مقابله با تحریم‌های یک جانبه آمریکا نیز نیازمند بررسی بیش از پیش است، گروه‌های سیاسی مختلف با در نظر داشتن اولویت‌ها می‌توانند همراهان خوبی برای دولت باشند ضمن آنکه این گروه‌ها در کاهش التهاب جامعه و آرام کردن مردم تاثیرگذارند.

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر بررسی مسائل سیاست داخلی و خارجی در نشست‌های مشورتی رئیس‌جمهور با جناح‌های سیاسی مختلف، تصریح کرد: موضوع انتخابات پیش رو نیز با هدف مشارکت حداکثری مردم و طیف‌های سیاسی باید در این نشست‌ها مطرح شود زیرا این موضوع به تقویت توان ملی برای مقابله با تهدید خارجی منجر خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet