هدر موبایل
1397/07/20 07:36:00
سرویس فرهنگی
نعمتی پاسخ داد:

وزرای قبلی ورزش و جوانان چه دیدگاهی نسبت به واگذاری استقلال و پرسپولیس داشتند؟

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر ضرورت واگذاری استقلال و پرسپولیس، به دیدگاه صالحی امیری، گودرزی و سلطانی‌فر نسبت به این موضوع اشاره کرد.
وزرای قبلی ورزش و جوانان چه دیدگاهی نسبت به واگذاری استقلال و پرسپولیس داشتند؟ عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر ضرورت واگذاری استقلال و پرسپولیس، به دیدگاه صالحی امیری، گودرزی و سلطانی‌فر نسبت به این موضوع اشاره کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201809104842964682.jpg وزرای,قبلی,ورزش,و,جوانان,چه,دیدگاهی,نسبت,به,واگذاری,استقلال,و,پرسپولیس,داشتند؟ Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نامه وزیر ورزش و جوانان برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس متعلق به مردم است؛ همچنانکه چند ده میلیون نفر حامی دارند و همین امر پتانسیل بسیار خوبی ایجاد می‌کند تا خود مردم این دو مجموعه را اداره کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی درباره سابقه واگذاری این دو باشگاه توضیح داد: در مقطعی که صالحی امیری در وزارت ورزش بود، کمیته‌ای تشکیل شد که علاوه بر بنده افرادی همچون کفاشیان سجادی، فولادگر و عزیزی در آن عضویت داشتند و آن کمیته به جمع‌بندی‌های خوبی هم رسید ولی زمانی که گودرزی وزیر شد، این موضوع را در بایگانی گذاشت.

این عضو هیئت رییسه مجلس ادامه داد: با پیگیری‌هایی که بعد از آمدن سلطانی‌فر به وزارت ورزش انجام دادیم، او با روی باز نسبت به این واگذاری‌ها اظهارنظر کرد لذا امیدوایم این مساله هر چه سریعتر اتفاق بیفتد.

مصوبه هیئت دولت مبنی بر خارج شدن استقلال و پرسپولیس از شمول حل‌شدنی است

وی درباره مصوبه قبلی هیئت دولت مبنی بر خارج شدن استقلال و پرسپولیس از شمول واگذاری به بخش خصوصی، گفت:این مصوبه قابل حل است.

وی در خصوص روش واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی نیز افزود: در این مسیر، سیر قانونی باید طی شود؛ آنچه که کمیته مورد اشاره در نظر گرفته بود، چنین بود که بخشی را برای پیشکسوتان دو باشگاه در نظر گرفته بود، بخشی را برای طرفداران و نیز بورس.

سخنگوی هیئت رییسه مجلس تاکید کرد: بخش‌های متفاوتی پیش‌بینی شده بود ولی در کل بر این باور بودیم که سهام آن باید ترکیبی باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet