هدر اصلی
1397/07/19 17:17:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون امنیت ملی توضیح داد:

آیا سرکرده تیم حادثه تروریستی اهواز لرستانی بوده است؟

فلاحت پیشه در خصوص اظهارنظری مبنی بر لرستانی بودن سرکرده تیم حادثه تروریستی اهواز افزود: این حادثه ریشه خارجی داشته و به هیچ وجه این سخن درست نیست.
آیا سرکرده تیم حادثه تروریستی اهواز لرستانی بوده است؟ فلاحت پیشه در خصوص اظهارنظری مبنی بر لرستانی بودن سرکرده تیم حادثه تروریستی اهواز افزود: این حادثه ریشه خارجی داشته و به هیچ وجه این سخن درست نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201806102962856517.jpg آیا,سرکرده,تیم,حادثه,تروریستی,اهواز,لرستانی,بوده,است؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،  حشمت الله فلاحت پیشه در خصوص اظهارنظری مبنی بر لرستانی بودن سرکرده تیم حادثه تروریستی اهواز افزود: این حادثه ریشه خارجی داشته و به هیچ وجه این سخن درست نیست.

بیشتر بخوانید:

ماجرای اجازه شلیک در حادثه تروریستی اهواز چه بود؟

غفلت امنیتی در ماجرای اهواز محرز است

رمزگشایی از رفتارها و پیام های امارات درباره حادثه تروریستی اهواز

وی اظهار داشت: بخشی اعظم شهدا این حادثه لر بودند و تمام قومیت ها از جمله کرد، لر، عرب و فارس از این واقعه ناراحت و نگران بودند.وی با اشاره به اینکه افرادی در این حادثه مصیبت زده شدند تصریح کرد: قومیتی کردن این اتفاق موجب حرکت کردن در مسیر دشمن به صورت نا آگاهانه است.

وی تاکید کرد: تمام عوامل حادثه تروریستی اهواز دستگیر شده اند و این اتفاق ریشه خارجی داشته است.
به گزارش ایرنا، در جریان حمله تروریستی اهواز که 31 شهریورماه در رژه نیروهای مسلح رخ داد، جمعی از هموطنان شهید و زخمی شدند.

در پاسخ به این حادثه تروریستی یگان موشکی سپاه پاسداران بامداد سه شنبه نهم مهرماه، مقر پایگاه تروریست های تکفیری در شرق فرات (شرق سوریه) را هدف 6 فروند موشک بالستیک زمین به زمین قرار داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet