هدر موبایل
1397/07/21 00:48:55
سرویس دیگر رسانه‌ها
بختیار تشریح کرد:

تعامل دولت و مجلس رو به تاریکی رفته است

نماینده مردم گلپایگان گفت: تعامل دولت با مجلس مدتی است که رو به تاریکی رفته است.
تعامل دولت و مجلس رو به تاریکی رفته است نماینده مردم گلپایگان گفت: تعامل دولت با مجلس مدتی است که رو به تاریکی رفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105518434156.jpg تعامل,دولت,و,مجلس,رو,به,تاریکی,رفته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عضو فراکسیون امید مجلس گفت: برگزاری جلسات با جریان‌های سیاسی مختلف باید با هدف و برنامه مشخص باشد تا خروجی آن به حل مشکلات کشور منجر شود.

علی بختیار با اشاره به دیدار رییس جمهور با جمعی از اصلاح‌طلبان و ضرورت گسترش این نوع دیدارها بیان کرد: یکی از مسائل مهم امروز که برای اداره کشور ضروری است، ایجاد  وحدت و انسجام بین همه گروه‌های سیاسی است.

بیشتر بخوانید:

واکاوی شرایط سیاسی و اقتصادی در جلسه با رییس جمهور

تمام اشتباهات احمدی نژاد سر رییسی آوار شد

انتظار مجلس برای تعامل بیشتر با روحانی

وی در ادامه گفت: همه افرادی که دوست‌دار نظام و انقلاب هستند، باید برای حل مسائل کشور با یکدیگر همفکر و متحد شوند. هرکس با هر دیدگاه سیاسی که دارد باید با اولویت قرار دادن منافع ملی، به حفظ وحدت کمک کند.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس ادامه داد: تعامل دولت با مجلس مدتی است که رو به تاریکی رفته است. فراکسیون‌های مختلف مجلس انتقاداتی را به رییس جمهور و اعضای دولت دارند که نشانه‌های آن را می‌توان در سوال پرسیدن از رییس جمهور و قانع نشدن از پاسخ ایشان و یا استیضاح‌های متعدد روزهای اخیر دانست.

وی تصریح کرد: این نشست و برخاست‌ها اگر در جهت ایجاد یک تعامل سازنده با طیف‌های مختلف سیاسی با یک هدف مشخص برای حل مشکلات کشور باشد، مفید خواهد بود اما اگر این نوع جلسات صرفا برای همنوا کردن و رفاقت با عده‌ای باشد، از نظر من وقت تلف کردن است.

بختیار افزود: دولت باید در راستای هم‌اندیشی با جناح‌های مختلف گام بردارد. مدت‌هاست که موضوع بسته‌های حمایتی و سبد کالا مطرح است اما به دلیل نبود تعاملی خوب بین دولت و مجلس، هنوز این بسته‌ها توزیع نشده است.

این عضو فراکسیون امید مجلس در پایان گفت: نشست با احزاب و جریان‌های سیاسی مختلف باید با برنامه و هدف مشخص برگزار شود تا خروجی مناسبی داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet