هدر موبایل
1397/07/21 12:37:00
سرویس سیاسی
رحیمی:

نشست‌های مشورتی سیاسیون با روحانی نباید جنبه تشریفاتی پیدا کند/ لزوم تشکیل کمیته تعاملی ذیل این نشست‌ها

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه نشست‌های مشورتی سیاسیون با روحانی نباید جنبه تشریفاتی پیدا کند، گفت: کمیته تعاملی ذیل این نشست‌ها برای پیگیری نتایج مباحث مطرح باید تشکیل شود.
نشست‌های مشورتی سیاسیون با روحانی نباید جنبه تشریفاتی پیدا کند/ لزوم تشکیل کمیته تعاملی ذیل این نشست‌ها عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه نشست‌های مشورتی سیاسیون با روحانی نباید جنبه تشریفاتی پیدا کند، گفت: کمیته تعاملی ذیل این نشست‌ها برای پیگیری نتایج مباحث مطرح باید تشکیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201808104017783610.jpg نشست‌های,مشورتی,سیاسیون,با,روحانی,نباید,جنبه,تشریفاتی,پیدا,کند/,لزوم,تشکیل,کمیته,تعاملی,ذیل,این,نشست‌ها Icana

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری نشست هفته گذشته اعضای شورای راهبردی اصلاح‌طلبان با رئیس‌جمهور و اشاره به نشست رئیس‌جمهور با اصولگرایان در روزهای آتی، گفت: هم فکری رئیس‌جمهور با مجلس، نمایندگان، فراکسیون‌ها و گروه‌های سیاسی مختلف اقدام ارزشمندی است، اما این جلسات اگر در حد تشریفاتی باقی بماند قطعا موثر واقع نخواهد بود.

 

                   بیشتر بخوانید:

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به نظر این جلسات گروه‌ها و فراکسیون‌های سیاسی با رئیس‌جمهور در حد گفت‌ و شنود است و نتیجه ملموس و خروجی قابل توجهی از آن گرفته نمی‌شود که نمونه برگزاری این جلسات، دیدار رئیس‌جمهور با نمایندگان عضو فراکسیون امید مجلس بود.

نشست فراکسیون‌های سیاسی با روحانی باید خروجی موثر و کارآمد داشته باشد

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از این نشست‌ها به بیان گلایه‌ها اختصاص پیدا می‌کند، تاکید کرد: بخش دیگری از این نشست‌ها نیز به گزارش عملکرد از سوی رئیس‌جمهور و گروه‌ سیاسی خاص اختصاص پیدا می‌کند، در حالیکه از این نشست‌ها باید خروجی کارآمدی به نفع کشور حاصل شود.

لزوم تشکیل کمیته تعاملی ذیل برگزاری نشست‌های مشورتی با رئیس‌جمهور

رحیمی معتقد است: کمیته مشترکی چون کمیته تعامل فراکسیون امید با دولت ذیل این نشست‌ها تشکیل شود زیرا این کمیته‌ها به صورت کارآمدتر می‌توانند نتیجه این نشست‌ها را پیگیری کنند. البته کمیته تعاملی فراکسیون امید و دولت هم هنوز تشکیل نشده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در صورتی که هدف خروجی موثر از برگزاری این نشست‌ها باشد، کمیته مشترک باید شکل گیرد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نشست‌های مشترک و مشورتی گروه‌های سیاسی با رئیس‌جمهور همانند روزهای اخیر تشکیل می‌شود اما در این میان کمتر به تشکیل کمیته تعاملی توجه می‌شود لذا به نظر جنبه تشریفاتی این نشست‌ها محسوس‌تر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet