هدر موبایل
1397/07/23 10:58:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی هیات رییسه مجلس تشریح کرد:

تصمیم دولت برای سهمیه‌بندی و افزایش قیمت سوخت

تنها موضوعی که در نشست ستاد اطلاع رسانی شورای هماهنگی سران قوا پیشنهاد شده موضوع احیای کارت سوخت است.
تصمیم دولت برای سهمیه‌بندی و افزایش قیمت سوخت تنها موضوعی که در نشست ستاد اطلاع رسانی شورای هماهنگی سران قوا پیشنهاد شده موضوع احیای کارت سوخت است. https://cdn.icana.ir/d/019/46269.jpg تصمیم,دولت,برای,سهمیه‌بندی,و,افزایش,قیمت,سوخت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «دولت تصمیمی برای سهمیه‌بندی و افزایش قیمت سوخت ندارد»، گفت که فعلا بحث احیای کارت سوخت و ساماندهی مصرف سوخت مطرح است.

بیشتر بخوانید:

سهمیه بندی و قیمت بنزین با برگشت کارت سوخت چه شرایطی پیدا می کند

تصمیم دولت روحانی برای تغییر قیمت بنزین

آیا زمانی واقعی شدن قیمت سوخت در کشور فرارسیده است؟

بانک اطلاعاتی مصرف سوخت چگونه در کشور  فعال می شود؟

بهروز نعمتی اظهار کرد: نظر دولت این است که کارت‌های سوخت را احیا کند تا مصرف بنزین و فرآورده‌های نفتی ساماندهی شود. متاسفانه در حال حاضر ۱۵ میلیون لیتر بنزین قاچاق می‌شود و کسانی که در مبادی خروجی مسئولیتی دارند می‌گویند این کارت‌ها، کارت‌های مهاجر هستند و نه کارت‌های مردم منطقه. با توجه به این فضا تصمیم دولت این است که برای جلوگیری از قاچاق کارت سوخت احیا شود.

بهروز نعمتی

 

وی با بیان اینکه «قاچاق سوخت در شرایط احیای کارت سوخت به حداقل می‌رسد» تاکید کرد: دولت هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی ندارد و تنها موضوعی که در نشست ستاد اطلاع رسانی شورای هماهنگی سران قوا پیشنهاد شده موضوع احیای کارت سوخت است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet