خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/08/09 12:48:00
سرویس صحن

رییس جمهور وزرای پیشنهادی نفت و صنایع و معادن را به مجلس معرفی کرد

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری اسلامی ایران "غلامحسین نوذری" و "علی اکبر محرابیان" را به عنوان وزرای پیشنهادی نفت و صنایع و معادن به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "محمدرضا باهنر" در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه گفت: نامه‌ای از طرف ریاست محترم جمهور برای معرفی وزرای نفت و صنایع به دست ما رسید که متن نامه به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر حدادعادل ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

با استعانت از ذات باری تعالی و با ادای احترام به پیشگاه ملت بزرگوار ایران و نمایندگان معزز مردم در اجرای اصول 87 و 133 قانون اساسی، جناب آقای مهندس علی اکبر محرابیان را به عنوان وزیر پیشنهادی برای وزرات صنایع و معادن جهت اخذ رای اعتماد مجلس شورای اسلامی معرفی می‌نمایم.

همچنین در نامه دیگری که توسط "شاهین محمد صادقی" قرائت شد آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر حدادعادل رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

با استعانت از ذات باری تعالی و با ادای احترام به پیشگاه ملت بزرگوار ایران و نمایندگان معزز مردم در اجرای اصول 87 و 133 قانون اساسی جناب آقای مهندس غلامحسین نوذری را به عنوان وزیر پیشنهادی برای وزارت نفت جهت اخذ اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی می‌نمایم.

 

باهنر: مجلس رای اعتماد به وزرای پیشنهادی را بعد از تعطیلات هفتگی بررسی می‌کند

نایب رئیس مجلس گفت: جلسه بررسی رای اعتماد وزرای پیشنهادی نفت و صنایع و معادن بعد از تعطیلات یک هفته‌ای مجلس برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه گفت: همانطور که ما پیش بینی می‌کردیم ریاست محترم جمهور نامه معرفی وزرای پیشنهادی نفت و صنایع را به مجلس فرستادند.

وی افزود: در آیین نامه آمده است که یک هفته بعد از اعلام افراد پیشنهادی باید بحث مطرح شود و جلسه رای اعتماد برگزار شود، اما ما بصورت طبیعی هفته آینده جلسه نداریم و عزیزان در حوزه‌های انتخابیه خودشان هستند و اگر هفته کاری بحساب بیاید قاعدتا باید هفته بعد آن را برای رای اعتماد در نظر بگیریم.

باهنر خاطرنشان کرد: ماتلاش می‌کنیم سه شنبه هفته کاری آینده یا حداکثر چهارشنبه را جهت بررسی رای اعتماد اختصاص دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet