هدر موبایل
1397/07/28 10:02:00
سرویس اقتصادی
بهمنی:

مدیریت بازار ارز از طریق صرافی های مجوزدار امکانپذیر است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حذف صرافی ها اشتباه بزرگی است،گفت:مدیریت بازار ارز از طریق صرافی های مجوزدار امکانپذیر است و می تواند به دولت و کشور در زمان تحریم کمک کنند.
مدیریت بازار ارز از طریق صرافی های مجوزدار امکانپذیر است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حذف صرافی ها اشتباه بزرگی است،گفت:مدیریت بازار ارز از طریق صرافی های مجوزدار امکانپذیر است و می تواند به دولت و کشور در زمان تحریم کمک کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103571632583.jpg مدیریت,بازار,ارز,از,طریق,صرافی,های,مجوزدار امکانپذیر,است Icana

محمود بهمنی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره وضعیت بازار ارز گفت: عرضه و تقاضای ارز باید در بازار مدیریت شود چرا که مدیریت صحیح این بازار نقش مهم در اقتصاد کشور دارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حذف صرافی ها اشتباه بزرگی است، ادامه داد:می توان بوسیله بانک ها، بانک مرکزی و صرافی ها عرضه و تقاضای ارز را مدیریت کرد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس دهم شورای اسلامی افزود:باید توجه شود با صرافی های بدون مجوز نمی توان خرید و فروش ارز را مدیریت کرد چرا که کنترل چنین صرافی های دشوار است.

مدیریت بازار ارز از طریق صرافی های دارای مجوز  امکانپذیر است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:مدیریت بازار ارز از طریق صرافی های دارای مجوز  امکانپذیر است و می تواند به دولت و کشور در زمان تحریم ها کمک کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet