هدر موبایل
1397/07/27 08:32:00
سرویس اقتصادی
محمودی:

راه حل مشکل کم آبی خرید آب معدنی نیست

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، از عملکرد مدیریت شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان انتقاد کرد و گفت:نصب دستگاه آب شیرین کن در شهرستان شهرضا یک ضرورت جدی است.
راه حل مشکل کم آبی خرید آب معدنی نیست نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، از عملکرد مدیریت شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان انتقاد کرد و گفت:نصب دستگاه آب شیرین کن در شهرستان شهرضا یک ضرورت جدی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108385830875.jpg راه,حل,مشکل,کم,آبی,خرید,آب,معدنی,نیست Icana

سمیه محمودی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره وضعیت کیفی و کمی آب در استان اصفهان گفت:بدیهی است در سال های اخیر موضوع کمبود آب در بیشتر بخش های کشور مشهود است و باید از منابع موجود آبی استفاده بهینه شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید اقدامات کوتاه مدت و بلندمدت برای رفع مشکل کمبود آب در سطح ملی و منطقه ای انجام داد بطور مثال یکی از اقدامات در کوتاه مدت حفر چاه است.

شوری و کیفیت نامناسب آب آشامیدنی برای مردم مشکل ایجاد کرده است

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:مردم شهرضا در استان اصفهان از کیفیت آب آشامیدنی نیز گلایه دارند چرا که در حال حاضر شوری و کیفیت نامناسب آب آشامیدنی برای مردم مشکل ایجاد کرده است.

محمودی در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد:در حال حاضر مردم شهرستان شهرضا مجبورند آب معدنی خریداری کنند یا از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنند که این موضوع برای مردم هزینه در پی دارد و علاوه بر آن موجب هدررفت آب می شود.

وی ادامه داد:مدیریت شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در رسیدگی به مشکلات مردم شهرضا عملکرد ضعیف دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:نصب دستگاه آب شیرین کن در شهرستان شهرضا یک ضرورت جدی است و هزینه چندانی ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet