هدر موبایل
1397/07/28 11:06:00
سرویس اقتصادی
ملکی در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان:

کمیسیون صنایع توافقی بر روی گزینه‌های وزارت صمت نداشته است

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: تا کنون کمیسیون صنایع و معادن جلسه‌ای در خصوص بررسی وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن تجارت برگذار نکرده و هیچگونه اظهار و نظری نداشته است.
کمیسیون صنایع توافقی بر روی گزینه‌های وزارت صمت نداشته است سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: تا کنون کمیسیون صنایع و معادن جلسه‌ای در خصوص بررسی وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن تجارت برگذار نکرده و هیچگونه اظهار و نظری نداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201802107664528902.jpg کمیسیون,صنایع,توافقی,بر,روی,گزینه‌های,وزارت,صمت,نداشته,است Icana

ولی ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مصاحبه یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه گزینه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون صنایع ومعادن کجلس شورای اسلامی بررسی شده‌اند، اظهار داشت: یکی از نمایندگان در مصاحبه خود اعلام کرده که کمیسیون صنایع و معادن در جلسه‌ای برروی آقایان نجفی و ویسه به منظور تصدی در پست وزارت صنعت، معدن و تجارت توافق کرده است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون کمیسیون صنایع و معادن جلسه‌ای در خصوص بررسی وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن تجارت برگزار نکرده و هیچگونه اظهار و نظری نداشته است، گفت: کمیسیون در هیچ جلسه رسمی و غیر رسمی موضوع مطرح شده را بررسی نکرده است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هیچ کاندیدایی تاکنون برای تصدی در پست وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی نشده است، ادامه داد: استیضاح وزیر صمت به دلیل عدم حضور در جلسه کمیسیون تقدیم هیات رئیسه ارائه شد.

 

بیشتر بخوانید: 

 

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تعیین تاریخ بررسی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت بر عهده هیات رئیسه مجلس است و هیات رئیسه در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet