هدر موبایل
1397/07/28 12:45:00
سرویس اقتصادی
نعمتی عنوان کرد:

هنوز اسامی وزرای پیشنهادی جدید به مجلس ارائه نشده است

سخنگوی هیات رئیسه مجلس، گفت: تا این لحظه از سوی دولت نامه‌ای به صورت رسمی مبنی بر اعلام اسامی وزرای پیشنهادی جدید به مجلس شورای اسلامی ارائه نشده است.
هنوز اسامی وزرای پیشنهادی جدید به مجلس ارائه نشده است سخنگوی هیات رئیسه مجلس، گفت: تا این لحظه از سوی دولت نامه‌ای به صورت رسمی مبنی بر اعلام اسامی وزرای پیشنهادی جدید به مجلس شورای اسلامی ارائه نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201702107017124854.jpg هنوز,اسامی,وزرای,پیشنهادی,جدید,به,مجلس,ارائه,نشده,است Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص معرفی وزرای پیشنهادی جدید به مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: تا این لحظه از سوی دولت نامه‌ای به صورت رسمی مبنی بر اعلام اسامی وزرای پیشنهادی جدید به مجلس شورای اسلامی ارائه نشده است.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: در صورت دریافت اسامی وزرای پیشنهادی به صورت رسمی از سوی دولت، خبر آن را اعلام می‌کنیم.

لازم به ذکر است در حال حاضر وزارت‌خانه‌های امور اقتصادی و دارای و تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط سرپرست اداره می‌شوند و مباحثی در خصوص استعفاء وزیر راه و شهرسازی و جابجایی شریعتمداری در کابینه دولت مطرح شده است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet