خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/09/17 14:23:29
سرویس سیاسی
عبدالرضا مصری:

احزاب نمی‌توانند نقشی در اداره دولت‌ها داشته باشند

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در ساختار فعلی کشور ، نمی‌توان و نباید انتظار تبعیت دولت ها از احزاب و نقش آفرینی آنها در اداره دولت ها را داشت ، چرا که انتخابات در کشور ما به صورت حزبی انجام نمی شود.
احزاب نمی‌توانند نقشی در اداره دولت‌ها داشته باشند نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در ساختار فعلی کشور ، نمی‌توان و نباید انتظار تبعیت دولت ها از احزاب و نقش آفرینی آنها در اداره دولت ها را داشت ، چرا که انتخابات در کشور ما به صورت حزبی انجام نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201702106386795683.jpg احزاب,نمی‌توانند,نقشی,در,اداره,دولت‌ها,داشته,باشند Icana

عبدالرضا مصری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد:در کشور ما هیچ شخصی در یک ساختار حزبی در هیچ انتخاباتی پیروز نشده و اشخاص به خاطر ویژگی های  فردی خود پیروز انتخابات  مختلف شدند و احزاب تنها نقش حمایتی را از آنها ایفا کردند و هیچ فردی به عنوان نماینده یک حزب بر سر کار نیامده است.

 وی افزود: کسی می تواند خود را نماینده یک حزب بداند که بر اساس مانیفست حزبی و نماینده آن حزب در عرصه انتخاباتی حاضر شده باشد و زمانی این موضوع محقق می شود که یک حزب با برنامه مشخص و روشن وارد عرصه سیاسی کشور شود و  شخصی را معرفی کند که مجری آن برنامه است.

مصری با اشاره به شکل احزاب در ساختار فعلی کشور گفت: احزاب تنها با نگاه سیاسی و منفعت جویانه به حمایت از افراد می پردازند ضمن اینکه در کشور ما حزب فراگیری وجود ندارد که بیانگر دیدگاه های طیف وسیعی از مردم باشد و خاستگاه و پایگاه مردمی مشخص و مدونی داشته باشد.

وی در پایان تاکید کرد: ممکن است افراد جامعه نگرش فکری نزدیک به یک جناح و جریان داشته باشند اما در همین  نگرش ، طیف‌های مختلفی وجود دارد پس این نگرش ها ی وابسته به یک حزب نیست و احزاب ما با منشور خاص و روشن سهمی در توده مردم ندارند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet