هدر موبایل
1397/07/30 11:40:18
سرویس فرهنگی
اولادقباد خبر داد:

جلسه فراکسیون زنان مجلس با وزرای پیشنهادی برای اخذ برنامه در حوزه زنان

رییس فراکسیون زنان مجلس از برگزاری جلساتی با وزرای پیشنهادی دولت در این فراکسیون و اخذ برنامه‌های آنها در حوزه زنان خبر داد.
جلسه فراکسیون زنان مجلس با وزرای پیشنهادی برای اخذ برنامه در حوزه زنان رییس فراکسیون زنان مجلس از برگزاری جلساتی با وزرای پیشنهادی دولت در این فراکسیون و اخذ برنامه‌های آنها در حوزه زنان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106556099356.jpg جلسه,فراکسیون,زنان,مجلس,با,وزرای,پیشنهادی,برای,اخذ,برنامه,در,حوزه,زنان Icana

فریده اولادقباد در در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به معرفی چهار وزیر پیشنهادی از سوی رییس جمهور گفت: فراکسیون زنان مجلس در نظر دارد جلساتی با وزرای پیشنهادی اقتصاد، کار، راه و صنعت برگزار کند تا ضمن اینکه گزارشی از چشم‌انداز و برنامه‌های آنها برای وزارتخانه‌های مورد نظر دریافت می‌کند، از آنها جویا شود که برنامه‌شان برای حوزه زنان چیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای فراکسیون زنان مجلس از کمیسیون‌های مختلف هستند و ضمن طرح مساله در زمینه تخصصی خود، درخصوص نگاه به حوزه زنان از وزرای پیشنهادی برنامه می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ رییس جمهور حسن روحانی روز گذشته در نامه‌ای فرهاد دژپسند، محمد شریعتمداری، محمد اسلامی و رضا رحمانی را به ترتیب به عنوان گزینه‌های تصدی وزارتخانه‌های امور اقتصاد و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی و صنعت و معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet