هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
واکنش تند مطهری به انتصاب معاون اول رییس جمهور

مدرک رحیمی مثل کردان است

سرویس سیاسی
**"علی مطهری گفت: روحیات احمدی‌نژاد به‌گونه‌ای است که وقتی عده‌ای تاکید می‌کنند که فلانی را انتخاب نکنید، حتماً همان فرد را انتخاب می‌کنند.
دوشنبه 23 شهریور 1388 ساعت 17:41

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص انتصاب رحیمی به معاونت اولی ریاست جمهوری گفت: من این انتصاب را از طرف رییس جمهور بدسلیقگی می‌دانم.

مطهری یادآور شد: رحیمی از نظر مدرک تحصیلی مشکلی شبیه آقای کردان دارد و در مسئله استیضاح کردان نیز متهم به تلاش برای تطمیع نمایندگان بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه "محمدرضا رحیمی" در مجموع چهره بسیار خوبی نزد خواص و نخبگان ندارد، اظهار داشت: بهتر بود رییس جمهور فرد دیگری را  برای معاون اولی خود انتخاب می‌کرد.

وی ادامه داد: گرچه روحیات احمدی‌نژاد به‌گونه‌ای است که وقتی عده‌ای تاکید می‌کنند که فلانی را انتخاب نکنید، حتماً همان فرد را انتخاب می‌کنند.

مطهری با اشاره به مشکل مدرک تحصیلی رحیمی نیز اظهار داشت: آقای نادران حدود 10 روز پیش تذکری در این رابطه داد و درخواست کرد مدرک تحصیلی ایشان پی‌گیری شود.

نماینده تهران خاطر نشان کرد: معتقدم مدرک تحصیلی رحیمی مانند مدرک کردان می‌تواند در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی و نتیجه‌ آن به مجلس اعلام شود.

وی در مورد تاثیر انتخاب معاون پارلمانی دولت نهم به عنوان معاون اول ریس جمهور در روند تعامل بین دولت و مجلس یادآور شد: رحیمی با مجلس به معنی معامله، تعامل داشت نه به معنای واقعی.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000