خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/08/01 13:48:00
سرویس سیاسی
علیرضا بیگی:

چرا آمریکا اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکا اکنون نیز می‌خواهد با تهدید کردن مردم جهان و ایران هراسی به اهداف خود برسد، آمریکا سعی دارد سیاست‌های ظالمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران را به نحوی توجیه کند و برای این کار موضوع دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرده است.
چرا آمریکا اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکا اکنون نیز می‌خواهد با تهدید کردن مردم جهان و ایران هراسی به اهداف خود برسد، آمریکا سعی دارد سیاست‌های ظالمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران را به نحوی توجیه کند و برای این کار موضوع دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107871740036.jpg چرا,آمریکا,اتهام,دخالت,ایران,در,انتخابات,آمریکا,را,مطرح,کرد Icana

احمد علیرضابیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا، اظهار داشت: به زعم ترامپ، کشوری که قرار بود خاورمیانه را فتح کند و رئیس جمهور تندروی آمریکا مانع این کار شده امروز بنا دارد آمریکا را نیز با دخالت در انتخابات این کشور فتح کند که البته این موضوعات برای مصرف داخلی در آمریکا بیان می‌شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این اتهاماتی که از سوی آمریکایی‌ها علیه ایران مطرح می‌شود، نشان می‌دهد که آمریکایی ها همانطور که ترامپ می‌خواهد، به دنبال این هستند که جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک تهدید برای بشریت، امنیت جهان و دموکراسی معرفی کنند.

سیاست خارجی آمریکا تهدید محوری بنا شده است

وی با بیان اینکه این روش آمریکایی‌ها برای ایران هراسی، موضوع جدیدی نیست، افزود: بنیان سیاست خارجی آمریکا بر مبنای تهدید محوری است.

علیرضابیگی ادامه داد: آمریکا وقتی که کمونیسم را برای جهان به عنوان یک تهدید معرفی کرد، به جهان چنین القا کرد که اگر می‌خواهید کمونیسم شما را نخورد و از بین نبرد، تحت لوای آمریکا قرار بگیرید و از سیاست‌های واشنگتن تبعیت کنید.

اتهام زنی به ایران، برای توجیه تحریم‌های ظالمانه

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا اکنون نیز می‌خواهد با تهدید کردن مردم جهان و ایران هراسی به اهداف خود برسد، آمریکا سعی دارد سیاست‌های ظالمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران را به نحوی توجیه کند و برای این کار موضوع دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرده است.

علیرضابیگی اظهار داشت: آمریکا ابتدا داعش را در منطقه ایجاد و سپس این گروه را ضد بشریت معرفی کرد و علیه آن اقدام کرد که البته در مبارزه با داعش، آمریکا فقط به فکر چپاول کشورهای منطقه بود و در نهایت داعش توسط جمهوری اسلامی ایران از بین رفت و همه دنیا قبول دارند که ایران داعش را از بین برد.

وی افزود: اروپا در شورای امنیت سازمان ملل متحد، ترامپ را در اجرای سیاست‌های مغرضانه علیه ایران همراهی نکرد و اکنون اتهاماتی را به دروغ علیه ایران می‌سازد.

ترامپ به دنبال این است تا موضوعاتی که در خصوص دخالت روسیه در روی کار آمدن خودش مطرح می‌شود را با اتهاماتی که علیه روسیه مطرح می‌کند را خنثی سازد و خود را در جبهه رویارویی روسیه نشان دهد

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از یک سو ترامپ می‌گوید ایران به خود مشغول و گرفتار است و از سوی دیگر بیان می‌کند که ایران با دخالت در انتخابات می‌خواهد، آمریکا را فتح کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با بیان اینکه آمریکا علیه روسیه، چین و ایران اتهام دخالت در انتخابات آمریکا را مطرح کرده و تلاش دارد تا القا کند که 3 کشور مزبور قصد دخالت در انتخابات‌های پیش روی آمریکا را دارند، گفت: به نظر می‌رسد ترامپ به دنبال این است تا موضوعاتی که در خصوص دخالت روسیه در روی کار آمدن خودش مطرح می‌شود را با این اتهامات خنثی کند و خود را در جبهه رویارویی روسیه نشان دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet