هدر موبایل
1397/08/01 17:48:05
سرویس اقتصادی
مفتح با تشریح نشست کمیسیون برنامه، بودجه ومحسبات:

تسهیلاتی برای افزایش ظرفیت و ایجاد پالایشگاه ها در نظر گرفته شد

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد.
تسهیلاتی برای افزایش ظرفیت و ایجاد پالایشگاه ها در نظر گرفته شد سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg تسهیلاتی,برای,افزایش,ظرفیت,و,ایجاد,پالایشگاه,ها,در,نظر,گرفته,شد Icana

محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات اظهار داشت:  رسیدگی به طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه گذاری مردمی در دستور کار قرار گرفت و کلیات آن با موافقت اعضا رو به رو شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس ادامه داد: براساس این طرح مقرر شد که سهام پالایشگاه ها در بورس عرصه شود تا مردم 51 درصد سهام آنها را خریداری کنند.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: همچنین تسهیلاتی برای افزایش ظرفیت و ایجاد پالایشگاه ها در نظر گرفته شد به این صورت که پالایشگاه ها پول نفتی که از وزارت نفت و دولت می گیرند را با تنفسی به دولت برگردانند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات  مجلس عنوان کرد: وزیر نفت نیز در جلسه حضور داشت و درباره وضعیت میزان تولید و صادرات ارائه کرد، از آنجایی که این گزارش محرمانه بود نمی توانم جزییات آن را مطرح کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet