هدر موبایل
1397/08/01 17:49:51
سرویس اقتصادی
سعیدی مبارکه نشست کمیسیون اقتصادی را تشریح کرد:

تصویب موضوع استقلال حاکمیت شرکتی در بانک ها مربوط به طرح بانکداری

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب مواد مربوط به استقلال حاکمیت شرکتی در بانک ها در طرح بانکداری جمهوری اسلامی در جلسه کمیسیون متبوعش خبر داد.
تصویب موضوع استقلال حاکمیت شرکتی در بانک ها مربوط به طرح بانکداری سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب مواد مربوط به استقلال حاکمیت شرکتی در بانک ها در طرح بانکداری جمهوری اسلامی در جلسه کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711104270379757.jpg تصویب,موضوع,استقلال,حاکمیت,شرکتی,در,بانک,ها,مربوط,به,طرح,بانکداری Icana

زهرا سعیدی مبارکه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی موادی دیگر از طرح قانون بانکداری جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه دارد: محور مواد مربوط به طرح قانون بانکداری جمهوری اسلامی که در جلسه کمیسیون اقتصادی مصوب شد درباره استقلال حاکمیتی شرکتی در بانک ها بود.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: براساس ماده 86 طرح مذکور کلیه دستگاه های اجرایی اعم از دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی و نیز کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی به تشخیص بانک مرکزی موظفند اطلاعات موردنیاز برای اعتبارسنجی و رتبه بندی مشتریان نظام بانکی را مستقیما به بانک مرکزی و یا بانک ها و شرکت های معرفی شده از طرف بانک مرکزی ارائه کنند.

تفحص از عملکرد بانک توسعه تعاون و بانک رفاه کارگران در جلسه کمیسیون اقتصادی رأی نیاورد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی رأی گیری در خصوص تقاضای آقای کامران دستجردی نماینده مردم اصفهان در مجلس برای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک توسعه تعاون و بانک رفاه کارگران انجام شد که این تفحص در جلسه کمیسیون رأی نیاورد و مقرر شد گزارش کمیسیون اقتصادی در این رابطه به صحن علنی مجلس ارائه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet