هدر موبایل
1397/08/03 08:29:00
سرویس سیاسی
جاسمی مطرح کرد:

تشریح واکاوی اهداف پشت پرده تحریم سپاه پاسداران از سوی عربستان و بحرین

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اهداف پشت پرده تحریم سپاه پاسداران از سوی عربستان و بحرین را تشریح کرد.
تشریح واکاوی اهداف پشت پرده تحریم سپاه پاسداران از سوی عربستان و بحرین عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اهداف پشت پرده تحریم سپاه پاسداران از سوی عربستان و بحرین را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100442969177.jpg تشریح,واکاوی,اهداف,پشت,پرده,تحریم,سپاه,پاسداران,از,سوی,عربستان,و,بحرین Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به اهداف قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار سلیمانی از سوی عربستان و بحرین در لیست تروریستی، گفت: سعودی ها امروزه با قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی در ترکیه به عنوان متهم ردیف اول شناخته می شوند از این رو صحبت از تروریست توسط آنها مضحک است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با کمی تامل می توان دریافت که یکسری تحریم علیه نهادهای مختلف ایرانی طی چند وقت گذشته اعمال و اجرایی می شود، اظهار کرد: در واقع باید اذعان کرد که آمریکایی ها سناریوی تحریم را با ابعاد مختلف پیش بینی کرده و تلاش می کنند توسط دست نشانده های خودشان در منطقه علیه ایران اجرایی کنند.

امنیت منطقه به دلیل نابودی داعش توسط سردار سلیمانی است

وی با بیان اینکه امروزه سردار سلیمانی در رسانه های کشورهایی مانند آمریکا به عنوان ژنرال شجاع شناخته می شود، ادامه داد: این مهم در حالیست که منطقه خاورمیانه با تلاش های شبانه روزی سردار سلیمانی و سایر نیروهای نظامی از دردسر گروه تروریستی-تکفیری داعش نجات یافتند.

عربستان خودش حامی داعش است

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه عربستانی که تروریست های جنایتکار داعش را حمایت می کرد در جایگاهی نیست که بتواند ایران را به عنوان حامی تروریست معرفی کند، تصریح کرد: افکار عمومی دنیا هنوز یادشان هست که نام سعوید ها در لیست ناقضان حقوق بشر سازمان ملل قرار گرفت اما دلارهای نفتی سبب شد مجددا از لیست خارج شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس ادعاهای واهی کشورهایی مانند عربستان و بحرین علیه ایران و سپاه پاسداران قابل پذیرش نیست و به نوعی ناقض قوانین بین الملل محسوب می شود./

  • بیشتر بخوانید؛

پیش‌دستی آمریکا در مذاکره با طالبان/ آمریکا چه اهدافی را در افغانستان دنبال می‌کند؟

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet