شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/08/04 20:35:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی تشریح کرد:

چرا عربستان سعودی و بحرین نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست حامیان تروریسم قرار دادند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه منشا تمام گروههای تروریستی آل سعود است، گفت: امروز سپاه پاسداران عامل امنیت و ثبات در منطقه است.
چرا عربستان سعودی و بحرین نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست حامیان تروریسم قرار دادند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه منشا تمام گروههای تروریستی آل سعود است، گفت: امروز سپاه پاسداران عامل امنیت و ثبات در منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104795461697.jpg چرا,عربستان,سعودی,و,بحرین,نام,سپاه,پاسداران,انقلاب,اسلامی,در,لیست,حامیان,تروریسم,,قرار,دادند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت سیدحسین نقوی حسینی  در واکنش به اقدام عربستان سعودی و بحرین در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست حامیان تروریسم اظهار داشت: عربستان سعودی و بحرین با این اقدام خود فرار رو به جلو می‌کنند و می‌خواهند به نحوی لکه ننگ حمایت خودشان از داعش، طالبان، القاعده و سایر گروههای تروریستی را از خود دور کنند و به سایر کشورها اتهام بزنند.

بیشتر بخوانید:

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سپاه قدس نه تنها تاکنون هیچ نقشی در هیچ عملیات تروریستی نداشته و ندارند، بلکه با حضور مستشاری خود در کشورهای عراق و سوریه که به دعوت دولت‌های قانونی این کشورها نیز بوده، همواره عامل ثبات و امنیت در منطقه بوده است، اما در نقطه مقابل  مقامات آل سعود به راحتی روزنامه‌نگاری را به قتل می رسانند و دیگران را متهم به حمایت از تروریسم می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: منشا تمام گروه های تروریستی و تکفیری چون داعش، القاعده و طالبان عربستان سعودی است و این کشور از گروه های تروریستی حمایت های مالی می‌کند و دلارهای نفتی خود را برای آنان سرازیر می‌کند.

به گزارش مهر نقوی حسینی افزود: از سوی دیگر مقامات بحرین با ملتشان مشکلات عدیده ای دارند و از آنجایی که نمی توانند مردم خود را قانع کنند، با چنین اتهاماتی می‌خواهند برای خود شریک پیدا کنند و مشکلات داخلی‌شان را به گردن دیگر کشورها بیندازند و بر این اساس، همیشه علیه ایران و همگام با عربستان سعودی هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet