انتخابات ریاست جمهوری
1397/08/05 13:59:51
سرویس صحن
یوسف نژاد قرائت کرد:

اسامی موافقان و مخالفان وزرای پیشنهادی 4 وزارتخانه

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اسامی نمایندگان موافق و مخالف با وزرای پیشنهادی اقتصاد و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی را قرائت کرد.
اسامی موافقان و مخالفان وزرای پیشنهادی 4 وزارتخانه عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اسامی نمایندگان موافق و مخالف با وزرای پیشنهادی اقتصاد و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/120413.jpg اسامی,موافقان,و,مخالفان,وزرای,پیشنهادی,4,وزارتخانه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (شنبه، 5 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی اسامی موافقان و مخالفان وزرای پیشنهادی اقتصاد و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی را قرائت کرد.

نماینده مردم ساری در مجلس اسامی موافقان و مخالفان فرهاد دژپسند برای تصدی وزارت اقتصاد و دارایی را به این ترتیب قرائت کرد: رمضانعلی سبحانی فر و محسن علیجانی زمانی به عنوان موافق وعلی ساری و یحیی کمالی پور به عنوان مخالف به ایراد نظرات خود می پردازند.

براساس این گزارش وی همچنین مخالف و موافق وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را بدین شرح اعلام کرد: شهریاری و یوسف نژاد به عنوان موافق و محمود صادقی و احمد بیگدلی به عنوان مخالف درباره وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت صحبت خواهند کرد.

یوسف نژاد با اشاره به موافقان و مخالفان وزیر راه و شهرسازی گفت: محمدعلی پورمختار و حسن سلیمانی در موافقت و سهراب گیلانی و محمد فیضی زنگیر در مخالفت با وزیر پیشنهادی صحبت خواهند کرد.

وی ادامه داد: روح‌اله بابایی صالح و علی عسگر ظاهری عبده وند در موافقت و ولی ملکی، شهاب نادری در مخالفت با وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی صحبت می کنند.

گفتنی است یوسف نژاد در توضیح چگونگی انتخاب نمایندگان برای اظهارنظر نسبت به موافقت یا مخالفت درباره وزرای پیشنهادی بیان کرد: بین ساعات 10 تا 13 از داوطلبان ثبت نام به عمل آمد. 2 نفر موافق و 2 نفر مخالف درباره وزرای پیشنهادی به اظهارنظر می پردازند، هر نماینده به مدت 15 دقیقه زمان دارد.

وی ادامه داد: براساس آیین نامه داخلی مجلس رئیس جمهور یک ساعت زمان برای دفاع از وزرای پیشنهادی و برنامه ها و صلاحیت آن ها زمان دارد، همچنین وزیر پیشنهادی به مدت 30 دقیقه زمان برای دفاع از برنامه های خود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet