انتخابات ریاست جمهوری
1397/08/05 16:55:33
سرویس صحن
بابایی صالح در موافقت با وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

شریعتمداری فردی با قاطعیت لازم برای مبارزه با فساد است/صندوق های بازنشستگی از مهم ترین چالش های کشور

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به سوابق شریعتمداری در امور مختلف اجرایی و مدیریتی، گفت: شریعتمداری فردی با قاطعیت لازم برای مبارزه با فساد است.
شریعتمداری فردی با قاطعیت لازم برای مبارزه با فساد است/صندوق های بازنشستگی از مهم ترین چالش های کشور عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به سوابق شریعتمداری در امور مختلف اجرایی و مدیریتی، گفت: شریعتمداری فردی با قاطعیت لازم برای مبارزه با فساد است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608109355293287.jpg شریعتمداری,فردی,با,قاطعیت,لازم,برای,مبارزه,با,فساد,است/صندوق,های,بازنشستگی,از,مهم,ترین,چالش,های,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روح الله بابایی صالح در نشست علنی امروز (شنبه، 5 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در آغاز باید از اقدامات و تلاش های وزرای سابق به ویژه آقای ربیعی در حوزه وزارتخانه تقدیر و تشکر کنم، بنده به عنوان یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس با اغلب چالش های جامعه آشنایی داشته و ارتباط مستقیم کاری با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارم.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: همه وزیر پیشنهادی را می شناسند، وی فردی مومن، دیندار، متعهد به نظام، انسانی با گذشت، دارای سابقه اجرایی و مسئولیت های مختلف از جمله وزارت بازرگانی، سمت و معاونت اجرایی رئیس جمهور بوده و با چالش های اجتماعی از نزدیک آشنا است.

شریعتمداری فردی با قاطعیت لازم برای مبارزه با فساد است

وی با بیان اینکه شریعتمداری فردی با قاطعیت لازم برای مبارزه با فساد است، تصریح کرد: در بحث و پرونده ثبت سفارشات خودرو که در زمان وزیر سابق صورت گرفت، شریعتمداری بود که این مسئله را برملا کرد.

صندوق های بازنشستگی یکی از مهم ترین چالش های کشور است

بابایی صالح با بیان اینکه صندوق های بازنشستگی یکی از مهم ترین چالش های کشور است، افزود: شریعتمداری فردی است که می تواند تصدی گری های این حوزه را کاهش داده و از مداخلات سیاسی در این بخش جلوگیری و از بروز بار مالی در این رابطه ممانعت کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه بیکاری یکی از معضلات اصلی جامعه است، گفت: قطعا اشتغال زایی یک برنامه فرادستگاهی است و وزیر کار باید هماهنگی بین دستگاه ها را انجام دهد که به نظر من شریعتمداری توانایی مدیریت این مسئله را دارد.

وی ادامه داد: مباحث فنی و حرفه ای و مهارت آموزی بهترین مسیر برای اشتغال زایی، افزایش تولید ناخالص ملی و رشد اقتصادی است از این رو شریعتمداری توانایی لازم برای جذب صاحبنظران داخلی و خارجی را دارد، از طرفی دیگر در بحث رفاه اجتماعی به عنوان یکی از مسائل مهم کشور باید گفت که بیش از نیمی از جمعیت با این سازمان در ارتباط هستند البته پیشرفت های خوبی در مسائل مختلف این سازمان از جمله خدمات غیرحضوری و توسعه مراکز درمانی صورت گرفته و حضور شریعتمداری در وزارتخانه می تواند به پیشرفت و توسعه این بخش کمک شایانی کند.

بابایی صالح افزود: براساس گزارش معاونت نظارت مجلس بیش از 50 درصد از برنامه های شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اسناد بالادستی مطابقت دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به سفر هیات پارلمانی به دو کشور برزیل و اروگوئه، گفت: قطعا سربلندی و اقتدار نظام و ملت ایران در دیدار هیات پارلمانی ایران با رئیس مجلس، نخست وزیر، وزیر کار و وزیر ورزش برزیل و همچنین رئیس مجلس، وزیر بهداشت و کار اروگوئه مشهود و غیرقابل انکار است./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet