پزشکیان در این خصوص بیان کرد: با این استدلال های آقایان وقتی وزیری را بر می داریم باید وضع بهتر شود اما آیا بعد از عزل کرباسیان، وضعیت دلار و ارز بهتر شد؟

وی ادامه داد: بنده همیشه گفته ام از نظر علمی تا زمانی که مشکل را پیدا نکنیم با عوض کردن آدم ها مشکل حل نمی شود. همچنین تا زمانی که قبول نکنیم مشکل چیست، همین وضعیت ادامه خواهد داشت.

پزشکیان بیان کرد: همیشه معلول‌ها را به عنوان مشکل گرفته ایم و با آن برخورد کرده ایم، با این شیوه های درمانی همواره بیماری وجود دارد و آرامش ها مقطعی است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که برخی چهره های اصولگرا مکرر مطرح می کنند که عملکرد دولت روحانی به پای اصلاح طلبان نوشته می شود و برای هر موضوعی خواهان پاسخگویی اصلاح طلبان هستند، گفت: عملکرد دولت روحانی ناشی از مسیری است که مجلس و دولت و نهادهای دیگر و البته خود دولت برای حرکت ترسیم و ایجاد کرده اند.

به گزارش برنا پزشکیان با بیان این که نسبت دادن عملکرد دولت به یک جریان سیاسی حرف ناسنجیده ای است، بیان کرد: شرایطی را در نهادهای مختلف کشور ایجاد می کنیم و به دولت می گوییم حرکت کن، در این میان یک جریان سیاسی دقیقا چه کار است که هر موضوعی را به آن ها نسبت دهیم.