ایام محرم 1398
1397/08/06 15:17:33
سرویس فرهنگی
آزادی‌خواه:

گردشگری بهترین راهکار برای ارز آوری در شرایط تحریمی/ فرصت ویژه سازمان میراث در رویداد همدان 2018

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به برگزاری رویداد بین المللی همدان ۲۰۱۸ و حضور نمایندگان ۱۷۰ کشور در همدان، گفت: این فرصت بهترین موقعیت برای میراث فرهنگی به منظور توسعه گردشگری است.
گردشگری بهترین راهکار برای ارز آوری در شرایط تحریمی/ فرصت ویژه سازمان میراث در رویداد همدان 2018 سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به برگزاری رویداد بین المللی همدان 2018 و حضور نمایندگان 170 کشور در همدان، گفت: این فرصت بهترین موقعیت برای میراث فرهنگی به منظور توسعه گردشگری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100102556234.jpg گردشگری,بهترین,راهکار,برای,ارز,آوری,در,شرایط,تحریمی/,فرصت,ویژه,سازمان,میراث,در,رویداد,همدان,2018 Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره برگزاری چهلمین اجلاس جهانی گردشگری از 21 تا 23 آبان در استان همدان و رویداد بین المللی همدان 2018 با حضور نمایندگان 170 کشور خارجی در این اجلاس، اظهار کرد: این رویداد برای استان از اهمیت بالایی برخوردار بوده چرا که مؤثرترین بخش‎های هر حوزه برای ارزیابی و تعامل در بخش گردشگری وارد همدان خواهند شد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این فرصت، موقعیت خاص برای گردشگری کشور به شمار می‌‎آید که باید آن را مغتنم شمارد، افزود: سازمان میراث فرهنگی در این رابطه باید بسیار مهیاتر از قبل در صحنه حاضر شد و از این فرصت به بهترین نحو ممکن بهره برد.

وی ادامه داد: همدان یکی از ظرفیت‌‎های مهم گردشگری در کشور به شمار می‎آید که باید با معرفی درست و کارشناسانه به کارشناسان از این موقعیت به خوبی بهره ببریم و شرایط را برای تعامل بیشتر به منظور افزایش ورود گردشگران خارجی به کشور مهیا کنیم.

گردشگری در شرایط تحریمی کشور یکی از مسیرهای مهم ارز آوری به شمار می‌آید

آزادی‌خواه یادآور شد: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اقدام مشهودی به منظور میزبانی از چهلمین اجلاس جهانی گردشگری انجام نداده و در این مسیر ضرورت دارد که تفاهم‌نامه‌هایی بین بخش‌های مختلف با نمایندگان گردشگری 170 کشور دنیا برای ارتقای گردشگری در کشور صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گردشگری در شرایط تحریمی کشور یکی از مسیرهای مهم ارز آوری به شمار می‌آید و قطعا همه دستگاه‌ها باید همکاری‌های لازم برای توسعه گردشگری در کشور را در دستور کار خود قرار دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet