هدر موبایل
1397/08/11 08:00:00
سرویس اقتصادی
نادری:

زیرساخت استفاده از ارز دیجیتال فراهم شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه راه اندازی ارز دیجیتال می تواند مزایای مثبتی برای اقتصاد کشور داشته باشد،گفت:استفاده از ظرفیت ارز دیجیتال می تواند راهکار مناسبی برای مقابله با تحریم ها باشد.
زیرساخت استفاده از ارز دیجیتال فراهم شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه راه اندازی ارز دیجیتال می تواند مزایای مثبتی برای اقتصاد کشور داشته باشد،گفت:استفاده از ظرفیت ارز دیجیتال می تواند راهکار مناسبی برای مقابله با تحریم ها باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100795761647.jpg زیرساخت,استفاده,از,ارز,دیجیتال,فراهم,شود Icana

شهاب نادری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره وضعیت استفاده از ظرفیت ارز دیجیتال گفت:باید دستگاه های اقتصادی و بخش های پژوهشی در کشور به موضوع ارز دیجیتال توجه کنند چرا که این ارز به عنوان یک ابزار در مبادلات اقتصادی، می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و نباید فراموش کرد در حال حاضر نیز در فضای مجازی ارز دیجیتال خرید و فروش می شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: راه اندازی ارز دیجیتال می تواند مزایای مثبتی برای اقتصاد کشور در پی داشته باشد ارز دیجیتال برای همکاری های اقتصادی مناسب بوده البته تمامی جوانب باید در این رابطه سنجیده شود.

بانک مرکزی و وزارتخانه های اقتصاد و ارتباطات زیرساخت استفاده از ارز دیجیتال را فراهم کنند

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامیافزود:استفاده از ظرفیت ارز دیجیتال می تواند راهکار مناسبی برای مقابله با تحریم ها باشد هرچند فراهم کردن شرایط استفاده از این ارز نیازمند بررسی کارشناسی است.

نادری در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه زیرساخت استفاده از ارز دیجیتال فراهم شود،افزود:علاوه بر بانک مرکزی و وزارت اقتصاد باید وزارت ارتباطات نیز در فراهم کردن شرایط استفاده از ظرفیت ارزهای دیجیتال نقش موثر ایفا کند و به انجام این مهم، توجه کند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با مثبت ارزیابی ک یادآور شد:بانک مرکزی و وزرات اقتصاد نباید به موضوع ارز دیجیتال کم توجهی کند در این راستا در زمان حضور دژپسند در کمیسیون های مجلس برای کسب رای اعتماد بر ضرورت توجه به این به عنوان یک مطالبه تاکید شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet