هدر موبایل
1397/08/10 20:47:33
سرویس اقتصادی
‌یوسفیان ملا:

افزایش حقوق در سال 98 باید جهشی باشد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید باید حقوق های زیر ۳ میلیون تومانی برای سال آینده جهشی افزایش یابد.
افزایش حقوق در سال 98 باید جهشی باشد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید باید حقوق های زیر 3 میلیون تومانی برای سال آینده جهشی افزایش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106192806792.jpg افزایش,حقوق,در,سال,98,باید,جهشی,باشد Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص  افزایش حقوق ها در سال ۹۸ بیان کرد: دولت تا جایی که امکان داشته باشد قصد دارد میزان حقوق ها را افزایش دهد  با این حال درگذشت تصویب شده که افزایش حقوق ها در برخی مقامات از جمله نمایندگان و وزرا اتفاق نیافتد.

قطعاً در بودجه سال ۹۸ هم در لایحه دولت و هم در کمیسیون تلفیق بودجه باید افزایش قابل توجهی برای حقوق های در نظر گرفته شود و تصمیمات باید برای سال آینده متفاوت باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به قانون بودجه سال 97 اظهار داشت: طبق قانون بودجه سال ۹۷ هرچه حقوق و دستمزد کارکنان پایین تر باشد درصد افزایش حقوق ها بیشتر خواهد بود از این را امسال حقوق ها پلکانی افزایش پیدا کرد.

افزایش 20 درصدی حقوق ها کفاف نمی دهد

نماینده مردم آمل در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: با این حال در سال آینده باید حقوق های زیر 3 میلیون تومان افزایش جهشی  داشته باشد، با افزایش 20 درصدی کارمندان و بازنشستگان از عهده مخارج زندگی بر نمی آیند.

وی گفت: قطعاً در بودجه سال ۹۸ هم در لایحه دولت و هم در کمیسیون تلفیق بودجه باید افزایش قابل توجهی برای حقوق های در نظر گرفته شود و تصمیمات باید برای سال آینده متفاوت باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در خصوص افزایش حقوق ها در سال 97 بیان داشت: دولت تصمیماتی برای این منظور دارد نوبخت بارهای در این زمینه پیشنهاداتی مطرح کرده است، افزایش حقوق در محدوده اختیارات دولت است و نمایندگان منتظرند دولت در این زمینه تصمیم گیری کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet