هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمالی پور خبرداد:

آغاز به کار کمیته رصد قاچاق کالا و ارز در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیته رصد قاچاق کالا و ارز از ارائه گزارش نهایی این کمیته به روحانی و لاریجانی درباره قاچاق پوشاک و آغاز به کار در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی خبرداد.
پنج‌شنبه 10 آبان 1397 ساعت 21:01
آغاز به کار کمیته رصد قاچاق کالا و ارز در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی عضو کمیته رصد قاچاق کالا و ارز از ارائه گزارش نهایی این کمیته به روحانی و لاریجانی درباره قاچاق پوشاک و آغاز به کار در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/110380.jpg آغاز,به,کار,کمیته,رصد,قاچاق,کالا,و,ارز,در,حوزه,لوازم,آرایشی,و,بهداشتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،یحیی کمالی‌پور، عضو کمیته رصد قاچاق کالا و ارز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی قاچاق پوشاک در دستورکار کمیته قرار داشت، گفت: گزارش نهایی کمیته در این باره تدوین  شده است.

یحیی کمالی پور در میزگرد بررسی آسیب های اجتماعی مرتبط با کودکان

 

وی با بیان اینکه این گزارش پس از تهیه در اختیار رئیس‌جمهور و رئیس‌مجلس قرار گرفته است، افزود: در این گزارش نقاط قوت و ضعف در زمینه مبارزه با قاچاق کالا به‌ویژه پوشاک و همچنین پیشنهادات و راهکار‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز اشاره شده است.

عضو کمیته رصد قاچاق کالا و ارز تصریح کرد: برای تدوین این گزارش هر یک از اعضای کمیته وظیفه‌ای به‌عهده داشتند که پس از بررسی تخصصی گزارش خود را به کمیته ارائه دادند. همچنین اعضای کمیته برای تهیه گزارش از گمرک و مبادی ورودی کالا بازدید داشتند

به گزارش تسنیم کمالی‌پور تأکید کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، کمیته قاچاق در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی کار خود را آغاز می‌کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000