هدر موبایل
1397/08/12 13:44:22
سرویس اجتماعی
کیان پور:

نیروهای شرکتی شهرداری‌ها ساماندهی شوند/افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها ماحصل تبدیل وضعیت

عضو کمیسیون عمران مجلس خواستار ساماندهی نیروهای شرکتی شهرداری‌ها شد و گفت: تبدیل وضعیت نیروها موجب افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها می شود.
نیروهای شرکتی شهرداری‌ها ساماندهی شوند/افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها ماحصل تبدیل وضعیت عضو کمیسیون عمران مجلس خواستار ساماندهی نیروهای شرکتی شهرداری‌ها شد و گفت: تبدیل وضعیت نیروها موجب افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106234840310.jpg نیروهای,شرکتی,شهرداری‌ها,ساماندهی,شوند/افزایش,بهره‌وری,و,کاهش,هزینه‌ها,ماحصل,تبدیل,وضعیت Icana

مجید کیان پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، خواستار ساماندهی نیروهای شرکتی شهرداری ها شد و گفت: پرداخت ها در شهرداری ها باید عادلانه شود و حمایت مناسب از نیروهای شرکت و کارمعین مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری وضعیت معیشتی نامناسب نیروهای شرکتی، افزود: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی موجب ثبات و امنیت شغلی و افزایش بهره وری آنها می شود.

وی با تاکید بر اینکه کارکنان شهرداری ها نباید با ناامنی شغلی روبرو شوند، تصریح کرد: باید به ارتقای شغلی و شایسته سالاری در شهرداری ها توجه جدی شود و تامین امنیت شغلی کارکنان در دستور کار مجلس و دولت قرار گیرد.

ضرورت حمایت مناسب از نیروهای باسابقه شهرداری ها

این نماینده مردم در مجلس بر ضرورت حمایت مناسب از نیروهای باسابقه شهرداری ها تاکید کرد و گفت: البته باید از بکارگیری نیروهای بدون حساب و کتاب در شهرداری ها خودداری شود تا امنیت شغلی کارکنان مورد تهدید قرار نگیرد.

نیروی مازاد یکی از معضلات اساسی شهرداری ها

برای کارآمدتر شدن شهرداری ها نیروها باید در جایگاه های مناسب بکارگیری و جذب شوند تا با کسری نیرو مواجه نشویم 

کیان پور نیروی مازاد را یکی از معضلات اساسی شهرداری ها دانست و یادآور شد: برای کارآمدتر شدن شهرداری ها نیروها باید در جایگاه های مناسب بکارگیری و جذب شوند و به گونه ای نباشد که با کسری نیرو در برخی فعالیت ها مواجه شویم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی کاهش هزینه ها را به دنبال دارد، گفت: قراردادهای حجمی موجب افزایش هزینه ها می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet