هدر اصلی
1397/08/12 22:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

پروژه «ب» ادعایی دانمارک به دنبال چیست

غیرواقعی بودن و توطئه بودن این سناریو کاملا واضح است. دشمن به دنبال خدشه‌دار کردن روابط ایران با اروپاست؛ چرا که دانمارک با دستپاچگی همه کشورهای اسکاندیناوی را جمع کرد و در نهایت از اتحادیه اروپا خواست تا ایران را تحریم کند.
پروژه «ب» ادعایی دانمارک به دنبال چیست غیرواقعی بودن و توطئه بودن این سناریو کاملا واضح است. دشمن به دنبال خدشه‌دار کردن روابط ایران با اروپاست؛ چرا که دانمارک با دستپاچگی همه کشورهای اسکاندیناوی را جمع کرد و در نهایت از اتحادیه اروپا خواست تا ایران را تحریم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/45588.jpg پروژه,«ب»,ادعایی,دانمارک,به,دنبال,چیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس گفت: غیرواقعی بودن سناریوی دانمارک کاملا مشخص است. اسرائیل شبانه روز در تلاش است تا روابط ایران با دنیا را تیره و تار کند.

هدایت الله خادمی  با اشاره به ادعای اخیر دانمارک و آغاز پروژه «ب» بیان کرد: غیرواقعی بودن و توطئه بودن این سناریو کاملا واضح است. دشمن به دنبال خدشه‌دار کردن روابط ایران با اروپاست؛ چرا که دانمارک با دستپاچگی همه کشورهای اسکاندیناوی را جمع کرد و در نهایت از اتحادیه اروپا خواست تا ایران را تحریم کند.

بیشتر بخوانید:

وی در ادامه بیان کرد: ایران هیچ وقت این کار را انجام نمی‌دهد. ما در شرایطی هستیم که با اتحادیه اروپا رابطه خوبی برقرار کرده‌ایم و اروپا نیز از برجام دفاع کرده و در آن باقی مانده است. مسلما این سناریو کار اسرائیل است که شبانه روز در تلاش است تا روابط دنیا را با ایران تیره کند.

هدایت الله خادمی در نطق میان دستور یکشنبه 7 مرداد 1397

 

نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس گفت: اسرائیل به دنبال دادن بهانه به اروپایی‌ها برای خارج شدن آنها از برجام و قطع کردن رابطه اتحادیه اروپا با ایران است ولی موفق نخواهد شد. ما یک کشوری هستیم که می‌خواهیم استقلال داشته باشیم اما متاسفانه دنیای استکبار یک قالب ترسیم کرده و می‌گوید همه کشورها باید در این قالب جای بگیرند و هر کس در این قالب نباشد برایش دردسر درست می‌کنند.

به گزارش ایسنا خادمی تصریح کرد: ما باید با اتحاد با یکدیگر در برابر دشمن بایستیم. امروز یک کشور کوچک نظیر امارات و عربستان در حال جایگزین کردن نفت ایران هستند. در حالی که ایران سال‌ها به عنوان برادر در کنار آنها بوده است. باید به آنها هشدار داد، چرا که با تحریم نفتی کامل ایران یک جنایت علیه بشریت رخ می‌دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet