خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/06/25 12:38:00
سرویس کمیسیون ها
نماینده اردبیل:

وزیر آینده رفاه باید از لحاظ مدیریتی با این وزارتخانه مرتبط باشد

**عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: وزیر آینده رفاه و تامین اجتماعی باید از لحاظ تخصص، کارآمدیی و مدیریت با این وزارتخانه مرتبط باشد.

"جواد صبور" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: وزارت رفاه و تامین اجتماعی به دلیل اهمیت و ارتباطی که با مسایل بیمه‌ای، درمانی و مدیریت رفاهی داردشخصی که در راس این وزارتخانه قرار می‌گیرد باید آگاهی کاملی به این موضوعات داشته باشد.

وی یادآور شد: وزیر رفاه و تامین اجتماعی باید با برنامه‌ریزی اقداماتی را در خصوص کاهش خط فقر و رفاه آنها انجام دهد.

نماینده اردبیل در مجلس خاطر نشان کرد: پیگیری مسائل عدالت اجتماعی، و اجرای عدالت باید به صورت جامع در مواردی که مربوط به امور اقتصادی، درمانی، اجتماعی، می‌شود آگاهی وسیعی داشته باشد.

وی در خصوص طرح کوچک سازی دولت و کاهش وزارتخانه‌ها که به کمیسیون اجتماعی ارائه شده بود گفت: این طرح در کمیسیون اجتماعی هم اکنون در حال بحث و بررسی است.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی یادآور شد: این طرح از جانب سه دسته از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به کمیسیون اجتماعی ارائه شده است از جمله این که طرح اول حذف وزارت تعاون بود که فعلاً مسکوت مانده اما طرح ادغام وزارت کار وامور اجتماعی و رفاه تامین اجتماعی مورد تصویب اعضای کمیسیون قرار گرفته است. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet