هدر موبایل
1397/08/13 15:30:00
سرویس سیاسی
نجفی خوشرودی تاکید کرد:

اتخاذ استراتژی همبستگی ملی و اقتصاد مقاومتی در شرایط تحریم

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید کرد: دولت با توجه به تجربیات گذشته باید استراتژی همبستگی ملی و اقتصاد مقاومتی را با تکیه بر ظرفیت‌های ملی اتخاذ کند.
اتخاذ استراتژی همبستگی ملی و اقتصاد مقاومتی در شرایط تحریم سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید کرد: دولت با توجه به تجربیات گذشته باید استراتژی همبستگی ملی و اقتصاد مقاومتی را با تکیه بر ظرفیت‌های ملی اتخاذ کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101021572290.jpg اتخاذ,استراتژی,همبستگی,ملی,و,اقتصاد,مقاومتی,در,شرایط,تحریم Icana

علی نجفی خوشرودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا و لزوم وحدت قوا و همگرایی جریان‌های سیاسی در حوزه داخل برای مقابله با سیاست‌های تحریمی، گفت: تحریم‌های جدیدی علیه ایران اعمال نشده است اگرچه تحریم‌های سازمان مل متحد نیست و تصمیمات فرامرزی ایالات متحده آمریکا است اما این تحریم‌ها خلاف اصول و قوانین و مقررات بین‌المللی و آرمان‌های بشردوستانه است.

تحریم‌ها مهر تاییدی بر بی‌تعهدی آمریکا نسبت به قوانین بین‌المللی زد

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این تحریم‌ها بعد از خروج آمریکا از برجام، آمریکا را به عنوان کشور ناقض توافقات بین‌المللی به جهانیان معرفی می‌کند.

وی افزود: ما منکر تاثیرات منفی تحریم‌ها بر شرایط بین‌المللی و اقتصاد داخلی نیستیم زیرا قطعا تاثیر منفی بر این شرایط دارد اما می‌توان با استفاده از تجربیات گذشته برنامه‌ مدونی را تنظیم و اجرا کرد. (بیشتر بخوانید)

لزوم اتخاذ استراتژی همبستگی ملی، اقتصاد مقاومتی و تکیه بر ظرفیت‌های ملی در شرایط تحریمی

نجفی خوشرودی اظهار داشت: جمهوری اسلامی تجربیاتی برای مقابله با تحریم‌ها دارد و به نظر استراتژی همبستگی ملی، استراتژی اقتصاد مقاومتی و تکیه بر ظرفیت‌های ملی توام با تلاش برای توسعه روابط با کشورهای مخالف این تحریم‌ها به ویژه در حوزه همسایگان می‌تواند در مقابله با شرایط کنونی کمک کند.

ظریف به کمیسیون امنیت ملی برای ارایه توضیحات پیرامون برنامه دولت برای مقابله با تحریم‌ها دعوت می‌شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به وضعیت کنونی آقای ظریف وزیر امور خارجه را به کمیسیون دعوت خواهیم کرد تا در مورد برنامه‌های دولت برای مقابله با تحریم‌ها توضیحاتی را ارایه کنند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet