ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/08/13 17:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صباغیان:

ساماندهی بخش سرمایه‌گذاری به خصوص سرمایه های خارجی و داخلی در اولویت کار وزرا باشد

عضو کمیسیون شوراها وزرا باید چه مسائلی را در اولویت کاری خود قرار دهند، اظهار کرد: هر یک از وزارتخانه‌ها و وزرا باید در حوزه کاری خود مسائل را اولویت بندی کرده و در نهایت برنامه‌ای برای حل مشکلات مردم تدوین کنند.
ساماندهی بخش سرمایه‌گذاری به خصوص سرمایه های خارجی و داخلی در اولویت کار وزرا باشد عضو کمیسیون شوراها وزرا باید چه مسائلی را در اولویت کاری خود قرار دهند، اظهار کرد: هر یک از وزارتخانه‌ها و وزرا باید در حوزه کاری خود مسائل را اولویت بندی کرده و در نهایت برنامه‌ای برای حل مشکلات مردم تدوین کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201802105065426987.jpg ساماندهی,بخش,سرمایه‌گذاری,به,خصوص,سرمایه,های,خارجی,و,داخلی,در,اولویت,کار,وزرا,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت‌: امروز مهم‌ترین مشکلات کشور نابسامانی در بخش سرمایه‌گذاری است، لذا وزرا باید برای حل مشکلات این بخش برنامه‌ریزی کنند.

محمدرضا صباغیان درباره این که وزرا باید چه مسائلی را در اولویت کاری خود قرار دهند، اظهار کرد: هر یک از وزارتخانه‌ها و وزرا برنامه خاص و وظایف تعریف شده مربوط به خود را دارند و هر یک باید در حوزه کاری خود مسائل را اولویت بندی کرده و  در نهایت برنامه‌ای برای حل مشکلات مردم تدوین کنند.

وی در ادامه‌ با بیان اینکه «با توجه به این که امروز مشکلات اقتصادی و مالی از مهم‌ترین مشکلاتی است که کشور با آن مواجه است، بنابراین باید برنامه‌ریزی های لازم در این زمینه انجام شود» تصریح کرد: امروز ما شاهد نابسامانی در بخش سرمایه‌گذاری و بانکی هستیم. لذا باید ساماندهی بخش سرمایه‌گذاری به خصوص سرمایه های خارجی و داخلی در اولویت کار وزرا باشد.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی در پایان، گفت‌: همه وزرا باید محور کارشان حل مشکلات اقتصادی کشور باشد، چرا که امروزه مردم با مشکلات جدی اقتصادی و معیشتی دست به گریبان هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet